قلعه‌نویی: ما تیم ملی کوچک هستیم

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: در تبریز با مشکلات و چالش‌هایی روبه‌رو شدیم، اول اینکه به ما اجازه ندادند به اردوی ترکیه برویم و دوم اینکه کیفیت زمین را با برگزاری بازی‌های زیاد خراب کردند.

وی افزود: بعد از برد سپاهان شرایط روحی تیم بهتر شده است. در تبریز یکسری مشکل و چالش داریم یکی از چالش‌ها این بود که ما اردو ترکیه را نرفتیم. اگر به ترکیه می‌رفتیم و 3 بازی دوستانه انجام می‌دادیم می‌توانستیم برای شروع نیم فصل خیلی قوی آماده شویم. بازی با راه آهن برای ما به بازی تدارکاتی تبدیل شد. زمین یادگار امام کیفیت خود را از دست داد دلیل این مسئله هم این بود که به جز تراکتورسازی‌ تیم‌های دیگری در آن حضور یافتند. این مسائل ما را اذیت می‌کند با توجه به اینکه تیم آسیایی است نباید این اتفاقات بیفتد. همه باید به خاطر هواداران و اینکه تیم در آسیا است ما را کمک کنند. بعد از آزادی می‌گفتند بهترین زمین یادگار امام است اما آنقدر در زمین بازی کردند که شرایط چمن خراب شد.

سرمربی تراکتورسازی در ادامه تأکید کرد: در کل برد به سپاهان وضعیت ما را بهتر کرده است. البته می‌دانید ما در سخت‌ترین گروه لیگ قهرمانان آسیا است. الجزیره تیم بسیار قوی و خوبی است. این تیم 5-6 بازیکن خوب دارد. آنها با جت اختصاصی به تبریز آمدند. بهترین مهاجم جام ملت‌ها در این تیم حضور دارد، به قول استیماچ ما هم تیم ملی کوچک هستیم و به عنوان نماینده ایران در این رقابت شرکت می‌کنیم.

پرشورها همیشه کنار تیمشان هستند. حساب برخی جدا است، آنها تراکتورسازی برای خودشان می‌خواهند آنها در این چند هفته برای لطمه زدن به تیم دست به هرکاری زدند. عکس‌ها موجود است که روز بازی با سپاهان با چه کسانی عکس گرفتند اگر ما تراکتورسازی را دوست داریم باید به خاطر هواداران تلاش کنیم نه اینکه دنبال این باشیم که اگر خودمان در تیم هستیم تراکتورسازی خوب است و اگر ما نباشیم همه چیز بد شود.

176/

One thought on “قلعه‌نویی: ما تیم ملی کوچک هستیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =

دنبال کنید @ اینستاگرام