به کرانچار پیشنهاد مربیگری ایران را دادند

سایت معتبر فوتبال کرواسی در افشاگری جالب توجهی پرده از مذاکرات ایران با سرمربی سابق تیم ملی کرواسی و باشگاه های پرسپولیس و سپاهان برداشت.

سایت jutranji کرواسی به عنوان یکی از معتبرترین سایت های خبری شرق اروپا و بالکان در گزارشی پیرامون مربیان کروات شاغل در خاورمیانه و حاشیه خلیج فارس دست به افشاگری در ارتباط با مذاکرات محرمانه زلاتکو کرانچار و فدارسیون فوتبال ایران زد و نوشت:« زلاتکو بعد از برکناری از الاهلی قطر با پیشنهاد جالب توجهی از سوی ایرانی ها برای جانشینی کارلوس کی روش مواجه شد».

این سایت در ادامه مدعی شد:« با توجه به بیماری سرمربی پرتغالی ایران زلاتکو کرانچار یکی از بهترین گزینه های بود که ایرانی ها برای هدایت تیم ملی این کشور در دسترس داشتند اما مربی کروات که سال های زیادی در فوتبال باشگاهی ایران فعالیت و کسب افتخار کرده بود زیر بار قبول این سمت نرفت و مذاکرات طرفین به بن بست خورد».

سایت فوتبال کرواسی در پایان گزارش خود از پیشنهاد المصری مصر به کرانچار هم خبر داد که این مربی به خاطر شرایط ناامن حاکم بر مصر زیر بار سفر به این کشور و نشستن روی نیمکت باشگاه المصری نرفت و ترجیح داد تا پایان فصل به استراحت در کنار خانواده اش در زاگرب بپردازد تا پیشنهاد جالب توجه تری به دستش برسد.

176/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =

دنبال کنید @ اینستاگرام