جهانبخش روی جلد sport هلند

ثبت هفتمین برد متوالی در لیگ برتر باعث شد تا آلکمار به عنوان بهترین تیم سال 2016 هلند مورد توجه بسیاری از رسانه ها و روزنامه های ورزشی این کشور قرار بگیرد.

ثبت هفتمین برد متوالی در لیگ برتر باعث شد تا آلکمار به عنوان بهترین تیم سال 2016 هلند مورد توجه بسیاری از رسانه ها و روزنامه های ورزشی این کشور قرار بگیرد. به نقل از سایت 11 نیوز شاگردان ون دن بروم بعد از نیم فصل فاجعه بار در سال 2015 در تعطیلات زمستانی به بازسازی خود پرداخته و توانستند بار دیگر نام خود را به عنوان یکی از قدرت های برتر فوتبال هلند بر سر زبان ها بیاندازند. آلکمار با هفت برد متوالی در لیگ هلند و اضافه کردن 21 امتیاز به اندوخته هایش یکی پس از دیگری رقبا را از پیش رو برداشت و به رده سوم جدول رسید.

همین عملکرد استثنایی کافی بود تا آلکمار به یکی از سوژه های اصلی رسانه های خبری هلند بدل شود تا جایی که بعد از بازی با خرونیخن که با برتری 3-1 قرمزپوشان آلکمار به پایان رسید تا این تیم به جمع سه تیم برتر جدول اضافه شود روزنامه sport چاپ آمستردام با چاپ تصویری از شادی رون ولار و علیرضا جهانبخش با این تیتر که «حالا نوبت آژاکس است» به استقبال جدال حساس تیم های دو و سوم جدول در هفته آینده رفت.

آلکمار در بازی بعدی خود باید در ورزشگاه آمستردام آرنا مقابل آزاکس صف آرایی کند از همین رو بسیاری از روزنامه ها و سایت های خبری از الان به استقبال این جدال حساس رفتند که در این بین ملی پوش ایرانی آلکمار هم به خاطر درخشش اخیر خود بدجوری مورد توجه قرار گرفته است. بدون شک اگر شاگردان ون دن بروم که پنجمین تیم گلزن اروپا در سال 2016 هستند بتوانند آژاکس را هم از پیش رو بردارند، نام شان را بیشتر از همیشه بر سر زبان ها می اندازند.

جهانبخش روی جلد sport هلند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + پانزده =

دنبال کنید @ اینستاگرام