«دونالد ترامپ» اپل را تحریم کرد

موبنا - «دونالد ترامپ» کاندیدای حزب جمهوری‌های برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا که تقریبا با همه چیز مخالفت است در آخرین سخنرانی خود اعلام کرد ترویج یک پلتفرم موبایلی می‌تواند اعتیادآورتر از مواد مخدر باشد.

به گزارش موبنا، اپل با درخواست دادگاه عالی آمریکا برای ساخت نسخه‌ای از سیستم عامل iOS با قابلیت باز شدن قفل گوشی هوشمند آیفون 5c مربوط به یک فرد تروریست مخالفت کرد و ترامپ در سخنرانی اخیر خود گفت هوادارانش اپل را تحریم می‌کنند.

این مرد ثروتمند که از بزرگترین صاحبان املاک در آمریکا هم محسوب می‌شود به تازگی استفاده از گوشی هوشمند آیفون را متوقف کرده و این دستگاه را کنار گذاشته است.

او گفت: «من همزمان از آیفون و سامسونگ استفاده می‌کنم. اگر اپل اطلاعات را در مورد تروریست‌ها به مقامات مسؤول تحویل ندهد، تا زمانی که این اطلاعات ارایه نشود فقط از سامسونگ استفاده خواهم کرد».

اپل با انتشار بیانیه‌ای در این زمینه توضیح داد هیچ نگرانی در مورد تحریم ترامپ ندارد. در این بیانیه گفته شد: «اعلام تحریم اپل از جانب ترامپ این شرکت را در کنار افراد خوبی قرار داده است که پیش‌تر از جانب او مورد نقد قرار گرفتند».

100/

Tag

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − ده =

دنبال کنید @ اینستاگرام