قیمت آپارتمان های 100 متری در بازار

مالکان و سازنده‌های واحدهای 100 متری، در آستانه شروع آخرین ماه سال، عرضه واحدهای خود به بازار فروش مسکن را افزایش دادند.

اغلب این سازندگان و مالکان واحدهای نوساز 100 مترمربعی با این عقیده که هم‌اکنون اکثر متقاضیان حاضر در بازار مسکن به دنبال تبدیل به احسن کردن آپارتمان خود هستند و سطح تقاضا برای واحدهای بزرگ‌تر از متراژ مصرفی را تا 100 مترمربع افزایش داده‌اند، هم‌اکنون تعداد قابل توجهی از این واحدها را به بازار فروش مسکن عرضه کرده‌اند.

این مالکان و سازنده‌ها البته برای تسریع در فروش واحدهای خود در بازار شب عید مسکن سعی کرده‌اند تا حد ممکن قیمت‌ها را تعدیل کنند. همچنین اغلب آنها با استفاده از الفاظی مانند اکازیون، موقعیت تکرار نشدنی، زیر قیمت، فروش فوری و… به همراه تبلیغاتی که درباره امکانات آپارتمان‌های خود در متن آگهی‌ها آورده‌اند تلاش کرده‌اند موقعیت و شرایط فروش آپارتمان خود را برای متقاضیان واحدهای 100 متری جذاب‌تر جلوه دهند.

به‌عنوان مثال، مالکی در خیابان دروس در آگهی فروش آپارتمان 100 متری خود اعلام کرده است به علت نیاز مالی قیمت هر مترمربع از این واحد را تا 6 میلیون و 950 هزار تومان کاهش داده است. این مالک عنوان کرده که فقط یک هفته این آپارتمان را با چنین قیمتی به بازار مسکن عرضه خواهد کرد و در صورتی که آپارتمان طی یک هفته فروش نرود تخفیف در نظر گرفته شده منتفی می‌شود.

هرچند اغلب آگهی‌های موجود در بازار فروش آپارتمان‌های 100 متری اغلب مربوط به مناطق واقع در نیمه شمالی، شمال غربی و شمال شرقی پایتخت است اما این روزها تقریبا در تمام مناطق شهر تهران می‌توان فایل‌های فروش واحدهای 100 متری با شرایط ویژه را جست‌و‌جو کرد.

فراوانی آپارتمان 100 متری در بازار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 10 =

دنبال کنید @ اینستاگرام