داودی خطاب به روحانی:

فرض که عامل همه مشکلات دولت سابق است! کارنامه اقتصادی شما چیست؟

معاون اول دولت نهم در پایان خطاب به حسن روحانی گفت: ربط دادن تمام مشکلات کشور به دولت مصرف انتخاباتی داشت و دیگر کارآیی ندارد؛ فرض بر اینکه مقصر همه مشکلات اقتصادی برای دولت گذشته است شما بگوئید چه کار کرده‌اید و کارنامه اقتصادی شما چیست؟

پرویز داودی عضو ائتلاف اصولگرایان در حوزه انتخابیه تهران در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم با بیان اینکه وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم نگران کننده است، تاکید کرد: نیروهای دلسوز و انقلابی باید برای مقابله با مشکلات اقتصادی به فکر رفع موانع تولید باشند.

وی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی بهترین راهبرد برای بهبود وضعیت اقتصادی کشور است، تصریح کرد: به عنوان اقتصاددانی که یک دوره معاون اول قوه مجریه بوده‌ام باید بگویم که وضعیت واردات به کشور مطلوب نیست و اگر توازن در واردات و صادرات بهبود نیابد نمی‌توان به رفع مشکل بیکاری جوانان امیدوار بود.

داودی با اشاره به ظرفیت‌های موجود اقتصادی در کشور، خاطر نشان کرد: یقین دارم که منابع موجود کشور پاسخگوی نیاز اقتصادی کشور است و با استفاده صیحیح از منابع اقتصادی می‌توان به رفع مشکلات معیشتی مردم امیدوار بود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتقاد از نحوه مواجه دولت یازدهم با موضوعات اقتصادی، تاکید کرد: ما نمی‌خواهیم با مشکلات اقتصادی برخورد سیاسی کنیم چرا که معیشت و اقتصاد را یک موضوع ملی و فراجناحی می‌دانیم اما از اینکه دولت محترم توجهی به مشکل تولید ندارد و به جای پرداختن به اولویت‌های معیشتی و اساسی مردم مسائل غیراصلی را مطرح می‌کند نگرانیم.

وی گفت: اینکه دولت محترم بگوید، رشد اقتصاد کشور مناسب با رو به جلو بوده به هیچ عنوان قابل قبول نیست چرا که نشانه‌های علمی موجود در علم اقتصاد نشان می‌دهند رشد اقتصادی کشور نه تنها رو به جلو نیست بلکه منفی است؛ چطور می‌توان به مردم گفت که رشد اقتصادی رو به جلوست اما میزان بیکاری جوانان شما رو به افزایش است چطور می‌توان از کاهش تورم سخن گفت در حالی که کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم تورم داشته‌اند؟.

داودی گفت: اقتصاد کشور در رکورد فرو رفته است و رکودی که اکنون ما با آن مواجه‌ هستیم از تورم هم بدتر است لذا بهتر است دولت محترم مسائل حاشیه‌ای را تمام کرده و با همکاری قوه مقننه با نگاه علمی و واقعی به مشکلات اقتصادی نگاه کند.

معاون اول دولت نهم در پایان خطاب به حسن روحانی گفت: ربط دادن تمام مشکلات کشور به دولت مصرف انتخاباتی داشت و دیگر کارآیی ندارد؛ فرض بر اینکه مقصر و عامل همه مشکلات اقتصادی دولت گذشته است شما بگوئید چه کار کرده‌اید و کارنامه اقتصادی شما چیست؟
111/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 8 =

دنبال کنید @ اینستاگرام