«پشت بام تهران» به انتها می رسد

این سریال که پخش آن از 19 دی آغاز شده بود، دوشنبه 26 بهمن با پخش بیست و هشتمین و آخرین قسمت به انتها می رسد.

به گفته کارگران این مجموعه تلویزیونی، پشت بام تهران از ابتدا بر اساس فیلمنامه سعید نعمت الله و تدوین شیبان خاقانی تدوینگر کار، برای30 قسمت 45 دقیقه ای طراحی و تولید شده بود، در حین کار احتمال داده می شد که تعداد قسمت های آن به 33 اپیزود افزایش یابد ولی ما در جریان پخش و برای احترام به مخاطبان برای این که خط داستانی سریال از دست بیننده خارج نشود، تایم هر قسمت را افزایش دادیم به طوری که زمان هر اپیزود تا 55 دقیقه هم می رسید، بنابراین با افزایش زمان، تعداد قسمت های مجموعه پشت بام تهران کاهش یافت و به 28 قسمت رسید.

«پشت بام تهران» به انتها می رسد

بهرنگ توفیقی ادامه داد: قسمت هایی که ما احساس می کردیم برای بیننده کم است، از قسمت های دیگر اضافه کردم و تایم بالای قسمت ها فقط به نشانه احترام به مردم بود که وقتی به تماشای این سریال می نشینند، به عبارتی دست خالی نروند. ما دوست داشتیم قسمت های این سریال پربار باشد بنابراین قسمت های پشت بام تهران به همین دلیل کاهش یافت برهمین اساس بینندگان خوب شبکه یک امشب می توانند قسمت 26 و دوشنبه قسمت 28 و پایانی این سریال را تماشا کنند.

 

وی تصریح کرد: ما در شرایط سختی پشت بام تهران را کار کردیم و عمده مشکلات مان هم شرایط آب و هوایی بود، سکانس های شب و لوکیشن های متفاوت خارجی زیاد داشتیم ولی ما نهایت تلاش مان را کردیم و من از تک تک عوامل پشت و جلوی دوربین ممنون هستم که عاشقانه این کار را انجام دادند و از جان مایه گذاشتند. من مطمئن هستم که وقتی مردم این پشتکار را ببینند رضایت آنها را بدنیال خواهد داشت و این رضایتمندی مخاطب خستگی را از وجود ما بیرون خواهد برد و من خوشحالم که کار دیده شده و مردم از آن راضی هستند.

176/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + هشت =

دنبال کنید @ اینستاگرام