نکات آماری و تصویری پرسپولیس – فولاد

دیدار دو تیم پرسپولیس و فولاد جمعه در حالی در استادیوم آزادی برگزار خواهد شد که شرایط ویژه ای بر دو تیم حاکم است.

دو مربی صاحب سبک کروات حاضر در فوتبال ایران مطمئنا به دنبال ارائه بهترین بازی فصل در غروب جمعه خواهند بود و مطمئنا هوادارانی که جمعه در آزادی حاضر خواهند شد از دیدن فوتبال تماشایی سیراب خواهند شد.

در ادامه نگاهی می اندازیم به نکات آماری و تصویری این دیدار؛

خط حمله خطرناک پرسپولیس

پرسپولیس در تمام بازی های این فصل خود دروازه حریفان را باز کرده و این کار را برای علی سلیمی که برخلاف نیم فصل اول، شرایط مناسبی را در نیم فصل دوم تجربه می کند به دنبال خواهد خواهد داشت. خصوصا اینکه پرسپولیس در نیم فصل دوم به تمام رقبای خود دو گل زده است.

نکات آماری و تصویری پرسپولیس – فولاد

* پرسپولیس در 5 بازی اخیر خود در لیگ برتر 2 برد و سه تساوی کسب کرده و 10 گل زده در برابر 6 گل خورده باعث شده تا آنها تنها 9 امتیاز از آن خود کنند.

نکات آماری و تصویری پرسپولیس – فولادنکات آماری و تصویری پرسپولیس – فولاد

* فولاد خوزستان در 5 دیدار اخیر خود در لیگ برتر 3 برد و دو تساوی کسب کرده و موفق شده پدیده، استقلال خوزستان و سپاهان را شکست دهد و برابر راه آهن و گسترش فولاد به تساوی یک بر یک دست یافت تا روند صعود خود را آغاز کند.

نکات آماری و تصویری پرسپولیس – فولاد

* فولاد خوزستان 0 – 2 پرسپولیس؛ این نتیجه در دور رفت باعث شد تا فولاد در آخرین رتبه لیگ برتر جا خوش کند و پرسپولیس قعرنشین تا پیش از این بازی با دو پله صعود در رتبه چهاردهم حضور یابد تا سرخ‌ها که یک پنالتی را هم از دست داده بودند از اهواز دست پر بازگردند.

نکات آماری و تصویری پرسپولیس – فولاد

* پرسپولیس در 5 بازی اخیر خود در استادیوم آزادی 4 برد و یک تساوی رقم زده است. تنها تساوی آنها بازی برابر سپاهان بود که در هفته گذشته در آزادی با تساوی 2 بر 2 خاتمه یافت و آنها استقلال اهواز، گسترش فولاد، ملوان انزلی و استقلال خوزستان را با شکست بدرقه کرده اند.

نکات آماری و تصویری پرسپولیس – فولاد

* فولاد از 5 بازی اخیر خارج از خانه خود 2 برد، یک شکست و 2 تساوی در کارنامه اش ثبت شده است. پیروزی برابر دو تیم همشهری استقلال خوزستان و اهواز و تساوی برابر راه آهن و گسترش و در کنار شکست مقابل ملوان انزلی 5 دیدار خارج از خانه این تیم را رقم زده است.

نکات آماری و تصویری پرسپولیس – فولاد

* پرسپولیس در جدول بازی های خانگی با کسب 4 برد 3 تساوی و دو شکست و 15 امتیاز در رتبه ششم قرار گرفته اند و پیروزی در این بازی می تواند آنها در این قسمت بخش صدرنشین کند.

نکات آماری و تصویری پرسپولیس – فولاد

* فولاد در بازی های خارج از خانه‌ی خود با 2 برد، 4 تساوی و سه شکست در مقابل 8 گلی که به ثمر رسانده 9 گل دریافت کرده تا با 9 بازی خارج از خانه و 10 امتیاز در رتبه یازدهم جدول حضور یابد. برد برابر پرسپولیس می تواند آنها را تا رتبه ششم جدول بالا بکشد.

نکات آماری و تصویری پرسپولیس – فولاد

* دو تیم در 5 دیدار اخیر برابر یکدیگر هیچگاه به تساوی نرسیده اند و 3 برد برای فولاد و 2 پیروزی برای پرسپولیسی ها در این 5 بازی رقم خورده است. 7 گل زده برای سرخ های تهرانی در برابر 7 گل سرخ های اهوازی دو تیم را در به ثمر رساندن گل برابر یکدیگر به تساوی رسانده است.

نکات آماری و تصویری پرسپولیس – فولاد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 3 =

دنبال کنید @ اینستاگرام