مایکروسافت دوباره سراغ اخراج کارمندان بخش موبایلی خود می‌رود

موبنا – ژوئیه گذشته مایکروسافت اعلام کرد 7800 کارمند خود در سراسر جهان را اخراج می‌کند که البته بخش اعظم آنها مربوط به کسانی می‌شود که در مرکز توسعه دستگاه‌های موبایلی نوکیا فعالیت داشتند.

به گزارش موبنا، هم‌اکنون گزارش‌های جدیدی منتشر شده است که نشان می‌دهد غول نرم‌افزاری جهان قصد دارد ده‌ها کارمند دیگر را هم از بخش تولید دستگاه‌های موبایلی خود اخراج کند.

در حالی که هنوز تعداد دقیق این گروه از کارمندانی که قرار است اخراج شوند مشخص نشده است، شرکت مایکروسافت تایید کرد که دور جدید اخراج‌ها بخشی از طرح جامعی محسوب می‌شود که نخستین بار در ژوئیه گذشته مطرح شد.

این طور که گفته می‌شود، کارمندانی که در مرحله قبلی از شرکت مایکروسافت اخراج شدند هم‌اکنون در بخش بازاریابی با شرکت فنلاندی نوکیا همکاری می‌کنند.

اخبارهای جدید چند هفته پس از آن منتشر شده است که شرکت آمریکایی مایکروسافت گزارش مربوط به فصل دوم سال مالی 2016 را منتشر کرد و توضیح داد در فصل پایانی سال 2015 میلادی در مجموع 4.5 میلیون دستگاه گوشی هوشمند Lumia فروخته شده است که این رقم از 10.5 میلیون دستگاه Lumia فروخته شده در فصل چهارم سال 2014 کمتر است.

100/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 1 =

دنبال کنید @ اینستاگرام