نسل جدید گوشی‌های ایسر مجهز به نرم‌افزارهای کاربردی مایکروسافت

موبنا – شرکت مایکروسافت همکاری‌های جدید خود را با ایسر آغاز کرد تا به موجب آن اپلیکیشن‌های نرم‌افزاری این شرکت به صورت پیش‌فرض روی گوشی‌های اندرویدی ایسر عرضه شوند.

به گزارش موبنا، بر اساس توافقات صورت گرفته بین مایکروسافت و شرکت تایوانی ایسر، قرار است کلیه گوشی‌هایی که در فصل دوم سال 2016 میلادی وارد بازار می‌شوند به صورت پیش‌فرض نرم‌افزارهای اصی مایکروسافت را در اختیار داشته باشند.

شرکت مایکروسافت در این زمینه اعلام کرد برخی نرم‌افزارهای کاربردی از جمله Word، Excel، PowerPoint، Outlook، OneNote، OneDrive، و Skype از طریق گوشی‌های اسکایپ به دست کاربران جهانی خواهند رسید.

در این میان خبری منتشر نشد تا مشخص شود کدام یک از گوشی‌های ایسر همراه با این نرم‌افزارهای کاربردی به دست کاربران جهانی می‌رسند.

«اِس‌تی لیو» مدیر گروه محصولات هوشمند ایسر در این خصوص گفت: «ما بسیار خوشحالیم همکاری‌های جدید خود را با مایکروسافت آغاز کرده‌ایم و از این طریق گوشی‌های جدید خود را به نرم‌افزارهای مایکروسافت مجهز می‌کنیم».

او در ادامه توضیح داد: «با تجهز گوشی‌های هوشمند به نرم‌افزارهای مایکروسافت، مشتریان ایسر می‌تواند به صورت کارآمدتر از نسل جدید گوشی‌های هوشمند و رایانه‌های لوحی استفاده کنند و قابلیت‌های بیشتری را در اختیار بگیرند».

100/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 3 =

دنبال کنید @ اینستاگرام