آیفون 6s لوکس با بدنه‌ای از طلای 24 عیار

موبنا – شرکت Goldgenie از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات الکترونیکی لوکس در جهان بار دیگر فعالیت خود را آغاز کرد و این بار سراغ گوشی هوشمند آیفون 6s رفت.

به گزارش موبنا، این شرکت به مناسبت آغاز سال نو در کشور چین، مدل ویژه گوشی هوشمند آیفون 6s با بدنه‌ای از طلای 24 عیار را عرضه کرد. از آنجایی که امسال برای چینی‌ها «سال میمون» نامگذاری شده است،‌ در قسمت پشت بدنه آیفون لوکس هم شکل میمون حکاکی شده است.

این گوشی هوشمند لوکس Monkey 24k Gold iPhone 6S Elite نامگذاری شده است. به جز آنکه تمام بخش‌های بدنه این گوشی هوشمند را طلای 24 عیار تشکیل داده است، شرکت سازنده اعلام کرد که این محصول کاملا دست‌ساز است و به همین خاطر می‌توان هر یک از آنها را متفاوت از دیگری دانست.

شرکت Goldgenie همچنین اعلام کرد که فقط 99 دستگاه از این گوشی هوشمند را تولید کرده است و هر یک از آنها در زیر طرح میمون شماره سریال مجزا دارند. به همین خاطر با گذر زمان قیمت این گوشی‌ها افزایش میابد.

این مدل از گوشی هوشمند آیفون 2497 پوند معادل 3599 دلار قیمت‌گذاری شده است و کاربران می‌توانند آن را با ظرفیت‌های 16، 64 و 128 گیگابایت خریداری کنند.

100/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =

دنبال کنید @ اینستاگرام