همه دستگاه‌های الکترونیکی آمازون ارزان شد

موبنا – آمازون قیمت سری محصولات Kindle خود را کاهش داد و بر این اساس قیمت تبلت 7 اینچی Kindle Fire آمازون با کاهش 10 دلاری به 40 دلار رسید.

به گزارش موبنا، بر اساس این طرح مدل 8.9 اینچی تبلت Kindle Fire HDX آمازون هم که 430 دلار فروخته می‌شود تخفیف 50 دلاری را در اختیار گرفت.

تبلت Kindle Fire HD 10 آمازون که 180 دلار قیمت دارد تخفیف 50 دلاری در اختیار گرفت و تبلت Kindle Kids نیز با قیمت 100، تخفیف 20 دلاری را شامل شد. البته شرکت آمازون اعلام کرد این تخفیف‌ها برای دوره زمانی محدود اعمال شده است.

بر اساس این طرح دستگاه‌های کتابخوان الکترونیکی آمازون هم ارزان شدند. مدل Kindle Paperwhite با تخفیف 20 دلاری هم‌اکنون 100 دلار قیمت دارد، مدل 3G آن نیز تخفیف 30 دلاری در اختیار گرفته است و مدل اصلی Kindle هم 60 دلار قیمت گذاری شده است.

شرکت آمازون روی فروشگاه اینترنتی خود اعلام کرد دستگاه Kindle Voyage Essentials Bundle هم 25 دلار تخفیف را شامل شده است تا به قیمت 255 دلار فروخته شود.

در حال حاضر این تخفیف‌ها فقط در کشور آمریکا لحاظ شده است و شرکت آمازون در تلاش است آن را برای ساکنان دیگر کشورها هم ارایه دهد.

100/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + هفت =

دنبال کنید @ اینستاگرام