گلوریا هاردی و همسرش مهمان دیشب جشنواره+عکس

امروز با لغو تمام نشست‌های خبری، خسته کننده‌ترین روز جشنواره فیلم فجر برای اهالی رسانه بود.

هشتمین روز برگزاری سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر را می‌توان خسته کننده‌ترین روز جشنواره فیلم فجر برای اهالی رسانه لقب داد.

صبح امروز در ساعت اولین نشست خبری که متعلق به فیلم «دختر» بود، در سالن نشست خبری اعلام شد امروز نشست فیلم‌های «دختر» و «مالاریا» برگزار نخواهد شد و تنها نشست خبری که نقد فیلم «خماری» است، ساعت ۱۱ صبح برگزار خواهد شد اما چند دقیقه مانده به زمان نشست فیلم «خماری»، اعلام کردند نشست این فیلم هم به دلیل کسالت منیژه حکمت برگزار نخواهد شد.

سراشیبی جشنواره با تعطیلی نقد و بررسی فیلم‌ها/ بازیگر «کیمیا» مهمان روز هشتم

این اقدام بدون اطلاع قبلی موجب اعتراض شدید اهالی رسانه شد و البته مثل موقعیت‌های دیگر که موجب اعتراض اصحاب رسانه می‌شد فایده‌ای هم نداشت. گمانه زنی‌ها اهالی رسانه آغاز شد و عده‌ای این اقدام را نشانه اعتراض عوامل فیلم‌ها و گروهی دیگر نیز ترس فیلمسازان از مواجهه با انتقادات اهالی رسانه می‌دانستند.

فیلم «پل خواب» اولین فیلمی بود که در بخش نگاه نو اکران شد و نسبت به آثار شب گذشته با رضایت مخاطبان مواجه شد.

گلوریا هاردی بازیگر سریال «کیمیا» و همسر ساعد سهیلی در سالن نمایش حضور داشت که  قبل از خروج از سالن با ابراز احساسات حاضران سالن مواجه شد.

 دیگر فیلم روز هشتم جشنواره، «عادت نمی‌کنیم» بود که در ساعت 21 به نمایش در آمد و پس از آن فیلم «برادرم خسرو» در بخش نگاه نو در ساعت 22:30 و «اژدها وارد می‌شود» مانی حقیقی در بخش سودای سیمرغ در ساعت ۱ بامداد اکران شد.

دو فیلم پایانی روز هشتم تا حدودی رضایت تماشاگران را جلب کرده بود.

سراشیبی جشنواره با تعطیلی نقد و بررسی فیلم‌ها/ بازیگر «کیمیا» مهمان روز هشتم

با سپری کردن روزهای آخر تب و تاب اولیه به وضوح از میان رفته و عوامل فیلم‌ها رغبت کمتری برای حضور در محل برگزاری جشنواره را پیدا می‌کنند.

راهروهای سوت و کور ظهر تا شب جشنواره حاکی از افتادن جشنواره در سراشیبی است

176/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =

دنبال کنید @ اینستاگرام