پوشش تمام خوزستان به اینترنت نسل جدید در سال 95

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: با توجه به اهمیت خوزستان و قرار داشتن در موقعیت خاص، اولویت وزارت ارتباطات این است که این استان در سال 95 به‌صورت کامل تحت پوشش اینترنت نسل جدید قرار بگیرد.

به گزارش موبنا، محمود واعظی امروز در حاشیه ورود خود به خوزستان در جمع خبرنگاران با اشاره به بررسی‌های مخابراتی سال گذشته توسط وی در این استان اظهار کرد: در سفر گذشته برنامه‌ریزی و هماهنگی‌های لازم با مسئولان استانی صورت گرفت و خرسندیم که اینک تمام برنامه‌های خود در زمینه‌های شبکه انتقال و همچنین اینترنت نسل جدید را انجام دادیم.
وی با اشاره به راه‌اندازی اینترنت نسل جدید در 23 شهر خوزستان و تجهیز 12 شهر دیگر به این خدمات، افزود: با توجه به اهمیت استان خوزستان و قرار داشتن در موقعیت خاص، اولویت وزارت ارتباطات این است که این استان در سال 95 به‌صورت کامل تحت پوشش اینترنت نسل جدید قرار بگیرد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه سال 95 زیرساخت‌های مخابراتی خوزستان دو برابر خواهد شد، خاطرنشان کرد: در روستاهای این استان نیز اقدامات خوبی صورت گرفت و انتظار می‌رود با برنامه‌ریزی‌های انجام شده سال آینده یک‌هزار روستای دیگر به شبکه اینترنت پرسرعت وصل شود.
واعظی تاکید کرد: تا پایان دوره دولت تدبیر و امید همه روستاهای خوزستان تحت پوشش اینترنت پرسرعت خواهد رفت.

111/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 16 =

دنبال کنید @ اینستاگرام