هشدار مخابرات برای کلاهبرداری پیامکی

شرکت مخابرات استان تهران نسبت به پیامکهای ارسالی توسط افراد سودجو با مضمون برنده شدن در قرعه کشی هشدار دارد؛ پیامکهایی که روزانه هزاران مشترک تلفن همراه را سر کار میگذارد.

مخابرات استان تهران اعلام کرد: به تازگی مشاهده شده است که افراد سودجو تحت عناوین و مناسبت های مختلف با ارسال پیامک با مضمون برنده شدن جایزه نقدی و یا غیرنقدی نسبت به اخاذی از شهروندان اقدم می کنند.

مخابرات از مشترکان درخواست کرده است که برای اطمینان از هرگونه اطلاع رسانی (پیامکی) به آدرس الکترونیکی www.tct.ir مراجعه و نسبت به پیامک دریافت شده اطمینان حاصل کنند.

اطلاع رسانی از سوی شرکت مخابرات استان تهران از طریق سایت و درج در مطبوعات و یا صدا و سیمای جمهوری اسلامی به شهروندان انجام می شود.

بر خلاف اعلام شرکت مخابرات این کلاهبرداری ها تازگی ندارد و مدت زیادی است که مردم را با این پیامک ها فریب میدهند و چه بسا که افراد زیادی در دام این کلاهبرداری ها افتاده اند.

” مشترک شماره … شما برنده سه میلیون پول نقد و یک سفر خارجی به هر جای اروپا که بخواهید شده اید. با ارسال شماره 3 به شماره … از اطلاعات بیشتر برخوردار شوید” از جمله صد ها و شاید هزاران پیامکی است که روزانه با همین محتوا به مشترکان تلفن همراه ارسال میشود.

190

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − سه =

دنبال کنید @ اینستاگرام