راز جسد سوخته پسر جوان در بازار تهران

مردی پس از گذشت حدود چهار ماه از کشف جسد سوخته پسری جوان در بازار تهران، به قتل او اعتراف کرد.

ساعت ١١:٤٥ شانزدهم شهریور امسال یک مورد آتش سوزی در کنار سطل زباله ای در راسته ارامنه بازار تهران به سامانه ١٢٥ اعلام شد. پس از حضور ماموران آتش نشانی و اطفای حریق، ماموران متوجه جسد نیمه سوخته پسر جوانی زیر ضایعات شدند. با حضور بازپرس و طی تحقیقات اولیه از اهالی محل مشخص شد مقتول جوان ٢٥ ساله ای به نام حسن است که در یکی از کارگاه های نزدیک محل حریق مشغول کار بوده است.
با دستور بازپرس پرونده، جسد مقتول به پزشکی قانونی منتقل شد و با بررسی هایی که صورت گرفت، آثار یک ضربه چاقو در پهلوی وی مشاهده شد. پس از وقوع این قتل، مرد جوانی به نام کریم که اتهام قتل بیشتر روی وی متمرکز بود، دستگیر شد. اما او منکر قتل شد تا اینکه صبح روز دوشنبه او به قتل حسن اعتراف کرد و درباره جزییات قتل به بازپرس پرونده گفت: من با حسن اختلافی داشتم، شب این حادثه به مغازه وی رفتم و برای شام خوردن آنجا بودم، من دو دوغ یک نفره از مغازه خریده بودم اما زمانی که مشغول خوردن غذا بودیم، متوجه شدم حسن در داخل دوغ ها ماده ای ریخته است به همین خاطر زمانی که حسن متوجه نبود، دوغ ها را جابه جا کردم، در این هنگام برای آنکه با او بیرون برویم و آگهی بچسبانیم، به خارج از مغازه رفتم و لباس هایم را عوض کردم اما زمانی که داخل مغازه برگشتم متوجه فوت حسن شدم. متهم ٢٦ ساله این پرونده که منکر آتش زدن جسد حسن بود،
در ادامه اظهاراتش به بازپرس گفت: بعد از این اتفاق، جسد حسن را به خرابه های کنار مغازه بردم و به یک سطل آشغال منتقل کردم و رویش آشغال و ضایعات ریختم اما نمی دانم چه کسی جسد حسن را آتش زده است. پس از اعتراف متهم پرونده به انجام قتل و با توجه به اینکه اظهارات وی متناقض بود و از گفتن تمام واقعیت طفره می رفت، به دستور سجاد منافی آذر، بازپرس شعبه سوم دادسرای جنایی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت و تحقیقات از وی ادامه دارد.

179/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 3 =

دنبال کنید @ اینستاگرام