معرفی مادربورد های جدید مخصوص بازی ایسوس

موبنا- شرکت ایسوس به تازگی مادربوردهای B150I Pro Gaming/Wi-Fi/Aura، B150I Pro Gaming/Aura و B150M Pro Gaming را معرفی نموده است که تمام ویژگی های مخصوص بازی را در خود جای داده اند.

به گزارش خبرنگار موبنا، این مادربوردها بر پایه شعار BEST (Best-Selling, Easy to Use, Stable, Trusted) تولید شده اند. ویژگی های رده مخصوص بازی ایسوس در این مادربوردها گنجانده شده که در ادامه به آنها می پردازیم.
هر دو مادربورد B150I Pro Gaming/WiFi/Aura and B150I Pro Gaming/Aura دارای فناوری اختصاصی ایسوس برای نورپردازی مادربورد با نام Aura می باشند که به کاربر این اجازه را می دهد تا به راحتی مادربورد خود را با رنگهای مختلف زیباتر کند.
نرم افزار مخصوصی که به همراه Aura در اختیار کاربر قرار می گیرد به او این امکان را می دهد تا به سلیقه خود افکت های مختلفی را برای نورپردازی انتخاب نماید. به عنوان مثال کاربر این امکان را دارد تا افکت ها را با پخش موزیک همگام نموده و یا اینکه دمای پردازنده را به عنوان متغیری برای تغییر رنگ مادربورد در نظر بگیرد.
هر سه مادربورد معرفی شده از آخرین فناوری حافظه DDR4 پشتیبانی می کنند تا گیمرها به راحتی بتوانند بدون Overclock از سرعت 2133 MHz در بازی ها لذت ببرند.
علاوه بر این، فناوری به کار رفته در طراحی مدار تغذیه این مادربوردها باعث شده تا توان مصرفی این مادربوردها در قسمت حافظه رم تا 30درصد نسبت به نسل های قبلی بهینه تر عمل کند.
تمام مادربوردهای جدید شرکت ایسوس دارای آخرین فناوری Intel Gigabit Ethernet می باشند که به طرز محسوسی بار پردازشی پردازنده را کاهش داده، سرعت بالاتری به ارسال و دریافت اطلاعات (TCP و UDP) می دهد و در نتیجه بیشتر توان پردازنده صرف بازی اصلی می شود.
ایسوس همچنین به منظور جلوگیری از شوک های ناگهانی ناشی از الکتریسیته ساکن، از فناوری سخت افزاری LANGuard استفاده کرده است.
از ویژگی مادربوردهای سری مخصوص بازی، کارت صدای بی نقص آن است که ایسوس این بار برای این مادربوردها از کارت صدایی با طراحی و قطعات ویژه ایسوس با نام SupremeFX استفاده کرده است.
در سری Pro Gaming، مادربوردهای B150I Pro Gaming/WiFi/Aura و B150I Pro Gaming/Aura از فناوری های GameFirst به منظور سرعت بخشیدن هرچه بیشتر در بازی های آنلاین، فناوری Sonic Radar II برای تشخیص محل حرکت دشمن در بازی ها و فناوری RAMCache برای افزایش سرعت لود بازی ها استفاده کرده است.
ایسوس به منظور اطمینان حاصل کردن از عمر طولانی این مادربوردها برای گیمرها از فناوری Gamer’s Guardian که شامل DIGI+VRM برای جلوگیری از کمترین افت ولتاژ و جریان در هنگام بازی، محافظت در مقابل جریان اضافه DRAM، چوک ها و خازن های با عمر بالا، استفاده کرده است.
همچنین در این مادربوردها پشتیبانی از M.2 (تا 80 mm ) تعبیه شده که اجازه جابجایی اطلاعات تا سرعت 32 Gbps را می دهد.
129/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + پانزده =

دنبال کنید @ اینستاگرام