تغییرات ایجاد شده در آیفون 7+عکس

با وجود این‌که شایعات مربوط به آیفون 4اینچی هنوز در جریان هستند و اپل احتمالاً یک آیفون دیگر را پیش از آیفون 7 معرفی خواهد کرد اما شایعات پیرامون آیفون 7 نیز از همین حالا آغاز شده‌اند.

دو ایراد اصلی طراحی آیفون 6 و 6اس برآمدگی دوربین و همچنین خطوط زشت پلاستیکی آنتن هستند. طبق جدیدترین شایعه آیفون 7 قرار است بدون این دو مشکل عرضه شده تا طراحی زیباتری نسبت به سری ششم داشته باشد.

آیفون 7 بدون دوربین برآمده و خطوط پلاستیکی خواهد بود

با وجود این‌که شایعات مربوط به آیفون 4اینچی هنوز در جریان هستند و اپل احتمالاً یک آیفون دیگر را پیش از آیفون 7 معرفی خواهد کرد اما شایعات پیرامون آیفون 7 نیز از همین حالا آغاز شده‌اند. اپل ظاهراً موفق خواهد شد تا برآمدگی دوربین را حذف کند تا بار دیگر شبیه به آیفون 5 لنز دوربین هم‌سطح بدنه گوشی شود. جالب است بدانید سامسونگ نیز تلاش کرده تا برآمدگی دوربین را در گلکسی اس 7 به حداقل برساند.

علاوه بر این همان‌طور که در تصویر شبیه‌سازی شده می‌بینید خطوط آنتن پشتی نیز قرار است حذف شود هرچند که هنوز نیاز به خطوطی در لبه‌های گوشی برای تبادل اطلاعات مخابراتی وجود دارد. به این ترتیب آیفون جدید ظاهری تمیزتر و شکیل‌تر خواهد داشت و البته خوشحال می‌شویم اگر اپل شبیه به گوشی‌های Mate 8 یا Mate S هواوی خطوط پلاستیکی باقیمانده را نیز به رنگ بدنه گوشی درآورد.

از آن‌جایی که این شایعه از یک منبع نسبتاً موثق منتشر شده انتظار داریم آیفون 7 را با مشخصات گفته شده شاهد باشیم. همان‌طور که می‌دانید طبق روال همیشگی اپل آیفون 7 و 7 پلاس را در شهریورماه سال آینده معرفی خواهد کرد. همچنین طبق شایعات آیفون 7 پلاس از دو لنز دوربین بهره خواهد برد تا تصاویری بهتر با فوکوس دقیق‌تر ثبت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 13 =

دنبال کنید @ اینستاگرام