دسترسی به سرویس Apple Pay در دو میلیون فروشگاه زنجیره‌ای

موبنا – سرویس پرداخت موبایلی Apple Pay نخستین بار در سال 2014 میلادی فعالیت خود را آغاز کرد و از طریق گوشی هوشمند آیفون 6 در اختیار کاربران قرار گرفت. ولی هم‌اکنون آیفون 6، 6 Plus، 6s، 6s Plus و ساعت مچی هوشمند Apple Watch از آن پشتیبانی می‌کنند.

به گزارش موبنا، شرکت اپل در نظر دارد تا پایان سال 2015 میلادی خدمات پرداخت موبایلی خود را در 1.5 میلیون نقطه عرضه کند و به نظر می‌رسد که تلاش‌های اپل از این هدف هم فراتر رفته است.

سرویس پرداخت موبایلی Apple Pay هم‌اکنون در بیش از 2 میلیون نقطه از جمله رستوران‌ها، فروشگاه‌ها و … در سراسر جهان عرضه شده استو شرکت اپل در تلاش است آن را گسترش دهد.

البته این تعداد مرکز پرداخت موبایلی کافی نیست، ولی در آینده تعداد بیشتری از کاربران جهانی می‌توانند به این خدمات دسترسی داشته باشند.

شرکت اپل اعلام کرد که تا پایان ماه جاری میلادی فروشگاه‌های زنجیره‌ای و رستوران‌های زیر را به این سرویس مجهز می‌کند: Chick-Fil-A، Crate & Barrel، Au Bon Pain، KFC، Dominos، Chili’s و Cinnabon.

همچنین قرار بر آن شده است که از اواخر سال جاری میلادی سرویس Apple Pay در کشور چین عرضه شود. هم‌اکنون ساکنان چهار کشور آمریکا، هنگ کنگ، اسپانیا و سنگاپور به این سرویس دسترسی دارند.

100/

Tag

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =

دنبال کنید @ اینستاگرام