اپل به دادگاه عالی آمریکا: پرونده سامسونگ را دوباره بررسی نکنید

موبنا – چند ماه پس از شکایت سامسونگ علیه اپل در دادگاه عالی آمریکا، شرکت اپل از عالی‌ترین مرجع قضایی آمریکا درخواست کرد دادخواست مطرح شده توسط سامسونگ را پیگیری نکند.

به گزارش موبنا، برای آن دسته از کاربرانی که مطلع نیستند باید گفت شرکت کره‌ای سامسونگ پس از آنکه موافقت کرد جریمه 548 میلیون دلاری را در زمینه سوءاستفاده از حق امتیازها به اپل پرداخت کند، دادخواستی را به دادگاه عالی آمریکا ارایه کرد.

این شرکت ضمن درخواست از مرکز قضایی آمریکا برای بررسی مجدد تصمیمات اتخاذ شده و پرونده مطرح شده در این زمینه، بر این مسئله اصرار داشت که قاضی تمام جزییات را منتشر نکرده است تا مشخص شود که چطور متوجه شده در مورد حق امتیازهای خاص سوءاستفاده صورت گرفته است. سامسونگ همچنین از دادگاه خواست تا نشان دهد که چگونه و با چه فرمولی میزان خسارات وارده را محاسبه کرده است.

این دادخواست روز گذشته مطرح شد و اپل به دنبال آن اعلام کرد دلیلی وجود ندارد که دادگاه عالی آمریکا بار دیگر این پرونده را مورد بررسی قرار دهد.

اپل با انتشار بیانیه‌ای گفت: «سامسونگ روزهای متمادی در دادگاه بوده است و به دنبال آن قاضی با دقت تمام این پرونده را بررسی کرده و نظر داده است. سامسونگ در برخی موارد طراحی‌های اپل را کپی کرده است و می‌بایست خسارت‌های وارده در این زمینه را بپردازد».

100/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =

دنبال کنید @ اینستاگرام