مراجعه شرکت ها برای آشنایی با نحوه دانش بنیان شدن به سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران

موبنا- سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران به منظور آشنایی اعضای خود با نحوه دانش بنیان شدن خدمات مشاوره تخصصی رایگان ارائه می کند.

به گزارش خبرنگار موبنا، اصغر رضانژاد دبیر سازمان با اعلام این خبر گفت: سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران طی عقد تفاهم نامه ای با شرکت مشاوره مدیریت پیشگام علم و فناوری سرآمد، به عنوان ارزیاب رسمی طرف قرارداد با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، خدمات مشاوره تخصصی درزمینه نحوه دانش بنیان شدن را به صورت رایگان به اعضای خود ارائه می کند.
رضانژاد با اشاره به مشکلات اغلب شرکت های حوزه فناوری اطلاعات به منظور دانش بنیان شدن ادامه داد: با توجه به اینکه موضوع فناوری اطلاعات یکی از شاخه های فعالیت در رسته شرکت های دانش بنیان است، تقریبا اغلب شرکت های فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات با نحوه دانش بنیان شدن آشنا نیستند و سازمان قصد دارد از طریق ارائه این خدمات ، فرایند دانش بنیان شدن اعضای سازمان را تسهیل کند.
دبیر سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران در این رابطه ادامه داد: اعضای سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران که دارای مجوز معتبر فعالیت هستند می توانند روزهای سه شنبه به مدت سه ساعت از ساعت 9 الی 12 به صورت حضوری در محل سازمان به کمک مشاوران متخصص این حوزه از این خدمات بهره مند شوند.
129/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 2 =

دنبال کنید @ اینستاگرام