مدیر بلک‌بری: آینده در دستان اندروید است

موبنا – پیش از آنکه بلک‌بری گوشی هوشمند اندرویدی Priv را وارد بازار کند، بسیاری از کارشناسان بر این باور بودند که شرکت مذکور به زودی از این بازار خارج می‌شود.

به گزارش موبنا، «جان چِن» مدیرعامل بلک‌بری اوایل این ماه اعلام کرد سیستم عامل BlackBerry 10.3 که روی دستگاه‌های موبایلی این شرکت مورد استفاده قرار می‌گیرد تا پایان سال 2016 میلادی پشتیبانی می‌شود و وصله‌های امنیتی برای آن ارایه می‌گردد.

او در یک سخنرانی مجزا همچنین اعلام کرد که بلک‌بری طراحی دیگر گوشی‌های هوشمند مبتنی بر سیستم عامل اندروید را آغاز کرده است و کاربران می‌توانند طی سال 2016 شاهد این گوشی‌ها باشند.

امروز «دامیان تای» مدیر بلک‌بری در منطقه آسیا پسیفیک اظهار داشت که این شرکت در حال ایمن‌سازی اندروید است و تلاش می‌کند سیستم عامل خود و اندروید را به صورت همزمان توسعه دهد.

این مدیر ارشد اعلام کرد که آینده در دستان اندروید است و بلک‌بری روی این پلتفرم سرمایه‌گذاری می‌کند تا بیشترین بهره را از آن ببرد.

اندروید با به‌روزرسانی‌هایی که طی سال جاری دریافت می‌کند، ایمن‌تر می‌شود تا بلک‌بری آن را به عنوان یک سیستم عامل قابل اعتماد در محصولات خود ارایه دهد.

100/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =

دنبال کنید @ اینستاگرام