پذیرندگان وفادار شرکت پرداخت نوین جایزه می‌گیرند

شرکت پرداخت نوین با هدف افزایش میزان وفاداری پذیرندگان پایانه‌های فروش و سطح فعالیت‌های تراکنشی آن‌ها، طرح جدید باشگاه وفاداری نوین را به شیوه‌ای متفاوت آغاز کرد.

به گزارش موبنا، در طرح جدید باشگاه وفاداری نوین که برای پذیرندگان وفادار دارای پایانه‌های متصل به حساب‌های بانک اقتصادنوین درنظر گرفته شده، به دو صورت متفاوت جوایز ارزنده‌ای به پذیرندگان تعلق می‌گیرد.
در این طرح، پذیرندگان در چهار سطح “نوین”، “برین”، “بهبود” و “جوانه” قرار می‌گیرند و در هر دوره دو ماهه به 447 پذیرنده برتر، بدون قرعه‌کشی جوایزی شامل سکه تمام بهار آزادی، نیم سکه بهار آزادی، ربع سکه بهار آزادی، کارت‌هدیه، گوشی موبایل، لپ‌تاب، دوربین عکاسی و سفرهای داخلی و خارجی اهدا می‌شود.
همچنین در طرح جدید باشگاه وفاداری نوین شرکت پرداخت نوین، در پایان هر دوره سه ماهه به 142 تن از پذیرندگان از طریق قرعه‌کشی جوایز ارزنده‌ای تعلق می‌گیرد. جوایزی که از طریق قرعه‌کشی اهدا می‌شود شامل سفر ترکیبی بین قاره‌ای، سفرهای خارجی و داخلی و لپ‌تاب است.
کارآمدسازی، تکریم، وفاداری و ایجاد عدالت در توزیع امتیازات بین اصناف و استان‌ها، از دیگر اهداف اجرای این طرح به‌شمار می‌رود.
پذیرندگان می‌توانند با پیوستن به کانال تلگرامی باشگاه وفاداری نوین به آدرس telegram.me/PNA_NovinClub از آخرین اخبار این طرح آگاه شوند.
همچنین مرکز ارتباط پرداخت نوین به شماره تلفن 48031480-021 آماده پاسخگویی به صورت 24 ساعته است. پایگاه اطلاع‌رسانی باشگاه وفاداری نوین نیز برای کسب اطلاعات بیشتر در دسترس علاقه‌مندان است.

111/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 15 =

دنبال کنید @ اینستاگرام