در ائتلاف اصولگرایان استان فارس اختلافی وجود ندارد

سخنگوی جبهه متحد اصولگرایان استان فارس گفت: در ائتلافی که به عنوان شورای اصولگرایان در سطح کشور تشکیل شده همه احزاب اصولگرا در کشور نماینده دارند و حتی در صورت وجود اختلاف ها در کنار هم قرار گرفتند اما در فارس اختلافات در سطحی که در مرکز نیز بوده، وجود ندارد.

به گزارش ایرنا مجید فروردین عصر یکشنبه در نشست با خبرنگاران در شیراز بیان کرد: هیچ گونه انشقاقی در ائتلاف اصولگرایان استان فارس وجود نداشته و ندارد.
وی با بیان اینکه انتخابات یکی دیگر از عرصه های تجلی مردم سالاری دینی است ، افزود: باتوجه به اهمیت دو انتخابات پیش رو در کشور گروه های اصولگرا از شش ماه قبل، ساز و کاری برای بررسی نامزدهای انتخاباتی بر اساس شاخص های اصولگرایی در شیراز و فارس راه اندازی کردند.
وی اضافه کرد: هم اکنون در بسیاری از حوزه های انتخابیه در شهرستان ها جمع بندی در جبهه متحد اصولگرایان انجام شده است اما در شیراز بیش از 20 نفر به دنبال انتخاب و معرفی چهار نماینده برای شیراز از بین یک لیست 10 نفره هستیم.
فروردین افزود: در برخی از شهرستان ها گزینه ای برای جبهه وجود ندارد اما جبهه متحد اصولگرایان استان تلاش می کند با رایزنی برخی از نمایندگان به شهرستان ها بپیوندند.
وی گفت: تاکنون جمع بندی نهایی برای ارائه لیست اصولگرایان در استان صورت نگرفته است و امیدواریم تا اوایل هفته آینده لیست ائتلاف اصولگرایان در شیراز و شهرستان های استان اعلام شود.
او بیان کرد: اگر جبهه متحد اصولگرایان استان برای ارائه لیست نهایی کاندیدا در استان به اجماع نرسید کار با بهره گیری از خرد جمعی و رای گیری انجام می شود که ما هم اکنون در حال طی کردن این روند هستیم.
فروردین اظهارداشت: تصمیم گیری بر اساس شاخص های اصولگرایی، رای آوری افراد درجامعه، میزان ارتباط اجتماعی و جلب رای مردمی از شاخص های مهم برای تصمیم گیری حضور افراد در لیست نامزدهای انتخاباتی شیراز حائز اهمیت است.
سخنگوی جبهه متحد اصولگرایان فارس اضافه کرد: جبهه متحد اصولگرایان در همه دوره ها به اجماع نرسیده اند و در دوره های قبل نیز شاهد بودیم که درانتها با رای گیری افراد لیست نهایی مشخص شدند و امسال نیز روند همین خواهد بود.
او با اشاره به علت ارائه نشدن لیست نهایی ائتلاف اصولگرایان در فارس و شیراز ،وضعیت آرایش جناح رقیب و بررسی میزان جذب آرا توسط فرد انتخابی را از دلایل طولانی شدن روند ارائه لیست نهایی اصولگرایان در استان عنوان کرد.
184/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 2 =

دنبال کنید @ اینستاگرام