تحویل 36 دستگاه تخت به بیمارستان کودکان تبریز

مدیرعامل انجمن حمایت از کودکان مبتلا به سرطان تبریز (تسکین) از تحویل 36 دستگاه تخت به بیمارستان کودکان تبریز خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛ میلانی اعلام کرد: 45 دستگاه تخت بیمارستانی و تشک برای بیمارستان کودکان تبریز در آستانه میلاد با سعادت پیامبر رحمت خریداری شد که امروز 36 دستگاه آن تحویل داده شد و 9 دستگاه باقیمانده هم تا 14 بهمن ماه تحویل بیمارستان کودکان تبریز داده خواهد شد.

وی ادامه داد: ساختمان جدیدی به همت شهرداری تبریز در محوطه بیمارستان کودکان ساخته شده که یک طبقه از این ساختمان به بخش جدید خون و آنکولوژی کودکان اختصاص پیدا می کند و انجمن تسکین برای حمایت از کودکان مبتلا به سرطان تجهیز پاره ای از این بخش جدید الاحداث را بر عهده گرفته است که خریداری تخت های بیمارستانی در راستای این مهم قرار داشت.

میلانی با اشاره به اهداف پیش روی انجمن تسکین گفت: تجهیز هر چه بیشتر بیمارستان کودکان تبریز و پیگیری بیمه تکمیلی در صورت کافی بودن بودجه پیش بینی شده جزو اهداف نزدیک تسکین است که عملی خواهد شد.
مدیرعامل انجمن حمایت از کودکان مبتلا به سرطان تبریز (تسکین) اظهار کرد: پیش بینی می شود که با تکمیل تجهیزات، ساختمان جدید بیمارستان کودکان تبریز تا پایان سال جاری افتتاح و آماده خدمت رسانی به شهروندان باشد.
184/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 14 =

دنبال کنید @ اینستاگرام