دشمن به دنبال دوقطبی کردن جامعه است

معاون هماهنگ‌کننده نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه گفت: دشمن در آستانه انتخابات به دنبال دوقطبی کردن جامعه است که موفق نخواهد شد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی ایلام، سردار «محمدحسین سپهر» در جمع کارکنان سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام اظهار کرد: تمام انتخابات مجلس خبرگان، مجلس شورای اسلامی و هر حرکت دیگر در کشور تاریخ‌ساز است اگر با بصیرت و آگاهی به مسئله‌های مهم کشور نگاه کنیم فرصت است و اگر آن را ناآگاهانه بررسی کنیم تهدید است.

وی با اشاره به اینکه فتنه 78 و 88، تحریم‌ها، برجام و … نقطه‌ی عطفی است که هم فرصت و هم تهدید به‌حساب می‌آید؛ عنوان کرد: انتخابات مجلس خبرگان رهبری از حساسیت بالایی برخوردار است بخصوص درزمانی که سایه برجام و جناح‌های متفاوت بر سر این قضیه انکارناپذیر نیست.

سپهر قطب‌های سیاسی جامعه را به دودسته جریان حق و باطل توصیف کرد و افزود: جریان ولایتمداران انقلاب به دنبال تولید علم و اقتدار برای کشور هستند و جریان باطل فتنه گران مبارز باارزش‌ها و کسانی که با دشمنان می‌خواهند مسالمت‌آمیز رفتار کنند.

وی بابیان اینکه شدت حضور در خبرگان و مجلس شورای اسلامی به‌گونه‌ای است که اشخاصی که محکومیت قضایی دارند شرکت کردند، ادامه داد: فتنه گران سیاسی شبکه‌های اجتماعی را تحت تأثیر حرف‌های بیهوده خود قرار می‌دهند و رد صلاحیت‌ این اشخاص را در فضایی که بیشترین عضویت مردم وجود دارد مطرح می‌کنند.

معاون هماهنگ‌کننده نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه گفت: دشمن در آستانه انتخابات به دنبال دوقطبی کردن جامعه است که نقشه‌های آنان نقش بر آب شد.

وی اضافه کرد: ما باید به کسانی رأی دهیم که ولایتمدار باشند و مرزبندی بین خود و فتنه گران را مشخص کنند و به مصالح نظام و ملی معتقد باشند.
184/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =

دنبال کنید @ اینستاگرام