دوربین آیفون 7 Plus دو لنز مجزا دارد

موبنا – از هم‌اکنون تا ماه سپتامبر مدت زیادی باقی مانده است تا از مدل بعدی گوشی هوشمند اپل رونمایی شود. ولی این روزها بازار شایعات در مورد آیفون جدید بسیار داغ است.

به گزارش موبنا، «مینگ-چی کو» از تحلیلگران مرکز KGI از موثق‌ترین منابع در این زمینه محسوب می‌شود و همواره پیش‌بینی‌های او در مورد نسل جدید محصولات اپل درست از آب درآمده است.

کو در آخرین صحبت‌های خود به این مسئله اشاره کرده است که گوشی هوشمند آیفون 7 Plus در بخش دوربین دیجیتالی اصلی خود لنز دوگانه را شامل می‌شود.

شرکت اپل طی چند سال گذشته تصمیم داشت این قابلیت را در اختیار کاربران خود قرار دهد. ولی هم‌اکنون به نظر می‌رسد که در سال 2016 میلادی زمان آن فرا رسیده است تا هواداران آیفون بتوانند مدل جدید این گوشی هوشمند را با لنز دوگانه در اختیار بگیرند.

شرکت اپل تصمیم دارد گوشی هوشمند جدید خود را در دو مدل مجزا عرضه کند. مدل اولیه این گوشی هوشمند آیفون 7 نام دارد که به نمایشگر 4.7 اینچی مجهز شده است و مدل دیگر آن با نام آیفون 7 Plus با نمایشگر 5.5 اینچی به دست کاربران می‌رسد.

شایعات جدید حای از آن است که مدل بزرگتر این گوشی هوشمند دوربین دیجیتالی با دو لنز مجزای iSight دارد و به گفته کو، برای این گوشی هوشمند دو سیستم تنظیمات CIS مجزا در نظر گرفته شده است. این لنز به احتمال قوی در شرکت LinX ساخته شده است.

100/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − هشت =

دنبال کنید @ اینستاگرام