2 طلا، یک نقره و یک برنز کشتی‌گیران ایرانی

در روز دوم رقابت‌های کشتی جام دانکلوف و نیکولاپتروف در شهر صوفیه بلغارستان تیم‌های آزاد و فرنگی جوانان ایران صاحب دو مدال طلا، یک نقره و یک برنز شدند.

در این مسابقات که در رده‌ی سنی بزرگسالان برگزار می‌شود در روز دوم در کشتی آزاد و در وزن 57 کیلوگرم یونس امامی به کشتی‌گیر کانادا باخت و از دور رقابت‌ها کنار رفت، در همین وزن خیراله قهرمانی مقابل حریف رژیم اشغالگر قدس مبارزه نکرد.
در وزن 86 کیلوگرم علی موجرلو طلایی شد و ارشک محبی نیز مقابل حریف بلغارستانی شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت. در وزن 125 کیلوگرم نیز امیررضا امیری به مدال نقره رسید.
در کشتی فرنگی و در وزن 80 کیلوگرم 4 کشتی‌گیر حضور داشتند که مهدی ابراهیمی به مدال طلا رسید و کیوان رضایی نیز صاحب مدال برنز شد.
در وزن 98 کیلوگرم نیز امیرحسین حسینی کشتی گیرانی از بلغارستان را شکست داد اما در مرحله نیمه نهایی مقابل آرتور الکسانیان قهرمان جهان از ارمنستان شکست خورد و به دیدار رده بندی راه یافت. وی در این دیدار مقابل کشتی‌گیر مصری به پیروزی رسید و صاحب مدال برنز شد. محمد بیرانوند در این وزن از دور رقابت‌ها کنار رفت. در وزن 71 کیلوگرم تیم ایران نماینده‌ای نداشت.
مسابقات جام دانکلوف و نیکولاپتروف بلغارستان که از دیروز آغاز شده است، امروز (یکشنبه) با مسابقات اوزان باقی مانده به پایان می‌رسد.

179/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 6 =

دنبال کنید @ اینستاگرام