پخش تصاویر ویدیویی زنده در فیسبوک عمومی شد

موبنا – آگوست 2015 فیسبوک پاسخ شبکه اجتماعی Periscope را داد و اپلیکیشنی را برای کاربران خود عرضه کرد تا بتوانند تصاویر ویدیویی زنده و مستقیم پخش کنند. ولی باید گفت که این قابلیت تاکنون فقط برای گروه محدودی از کاربران فیسبوک ارایه شده است.

به گزارش موبنا، به هر حال این اتفاق در حال تغییر است. از این پس تمام کاربران آیفونی در کشور آمریکا می‌توانند به قابلیت پخش تصاویر زنده در فیسبوک دسترسی داشته باشند. عرضه جهانی این قابلیت هم طی چند هفته پیش‌رو صورت می‌گیرد.

شرکت فیسبوک اعلام کرد که برای سیستم عامل اندروید هم برنامه مشابه دارد و به زودی تمام مشترکان آن در سراسر جهان می‌توانند ویدیوهای زنده و مستقیم پخش کنند.

فیسبوک اعلام کرد با این به‌روزرسانی کاربران در بخش Update Status اپلیکیشن خود گزینه مخصوص پخش تصاویر ویدیویی زنده را مشاهده خواهند کرد. آیکون Live Video پس از به‌روزرسانی در قسمت بالای اپلیکیشن نمایان می‌شود.

کاربران هنگام پخش تصاویر ویدیویی زنده می‌توانند یک توضیح کوتاه هم به آن اضافه کنند و این امکان را در اختیار داشته باشند که پیش از پخش، مشخص کنند کدام یک از دوستان‌شان می‌بایست به این ویدیو دسترسی داشته باشند.

100/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =

دنبال کنید @ اینستاگرام