منتظر گوشی هوشمند متفاوت لنوو باشید

موبنا – شرکت لنوو تصمیم دارد اواخر سال جاری میلادی محصولی را وارد کشور آمریکا کند که از آن با عنوان زیر یاد می‌شود: «نوآورانه‌تر، جذاب‌تر».

به گزارش موبنا، «یوانکینگ یانگ» مدیرعامل لنوو در آخرین مصاحبه خود با روزنامه وال استریت ژورنال نیز به این مسئله اشاره کرده بود و نشان داد که چگونه می‌خواهد در بازار جهانی دستگاه‌های الکترونیکی به صورت متفاوت گام بردارد.

شرکت چینی موتورولا قصد دارد این گوشی هوشمند متفاوت را در موتورولا به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های خود تولدی کند. لنوو چندی پیش برنامه‌های دقیق خود را برای حرکت رو به‌جلو در بازار جهانی گوشی‌های هوشمند اعلام کرده بود و توضیح داد سری گوشی‌های پیشرفته خود را در برند Moto تولید می‌کند و گوشی‌های میان رده هم در برند Vibe آن عرضه می‌شود.

با توجه به اینکه برند Moto بین مردم آمریکا محبوبیت فراوان دارد، می‌توان از هم‌اکنون پیش‌بینی کرد که پایان امسال یک گوشی هوشمند متفاوت از طرف لنوو عرضه می‌شود.

یانگ در مصاحبه خود توضیح داد طی ماه ژوئیه از سال جاری میلادی از گوشی هوشمند جدید موتورولا رونمایی می‌کند و البته هنوز هیچ مشخصاتی در مورد این محصول اعلام نشده است.

100/

Print Friendly, PDF & Email

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =

دنبال کنید @ اینستاگرام