خسارت 50 میلیون یورویی یک شرکت هواپیماسازی از حملات سایبری

موبنا – یک کارخانه استرالیایی که برای دو شرکت بزرگ Boeing و Airbus قطعات هواپیما تولید می‌کند با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد حملات سایبری و کلاهبرداری‌های اینترنتی تاکنون خسارتی بالغ بر 50 میلیون یورو معادل 54 میلیون دلار به آنها وارد کرده است.

به گزارش موبنا، شرکت FACC AG ضمن انتشار گزارش مالی خود مربوط به فصل سوم سال 2015 میلادی اعلام کرد در بسیاری از موارد مورد هدف این حملات سایبری قرار گرفته است.

در حالی که بسیاری از سازمان‌ها طی چند سال گذشته با حملات سایبری مواجه بوده‌اند، FACC AG در این زمینه با خسارت‌های فراوان مواجه شده است.

در اسناد منتشر شده از سوی این شرکت اعلام شد: «هیئت مدیره هم‌اکنون اقدامات سریع انجام داده است و با بررسی‌های دقیق تلاش می‌کند میزان خسارت‌های وارد شده را محاسبه کند. ما از شرکت‌های بیمه درخواست کمک کرده‌ایم».

این شرکت اعلام کرد که حملایت سایبری به آنها باعث خسارت 50 میلیون یورویی به آنها شده است که البته سرمایه‌های اصلی شرکت را تهدید نمی‌کند و آنها می‌توانند به فعالیت‌های خود ادامه دهند.

هنوز جزییات بیشتری در این زمینه منتشر نشده است. ولی شرکت FACC AG اعلام کرد آخرین حمله سایبری به آنها که این خسارت را وارد کرده است، زیرساخت‌های اصلی آنها را با مشکل مواجه نکرده است.

100/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + هفت =

دنبال کنید @ اینستاگرام