با این مرورگر جدید سرعت گشت‌وگذارهای اینترنتی را زیاد کنید

موبنا - «برندان ایچ» یکی از بنیانگذاران شرکت موزیلا مرورگر اینترنتی جدیدی را با نام Brave معرفی کرده است که به صورت خودکار تمام آگهی‌های تبلیغاتی آنلاین و سیستم‌های ردیابی آگهی‌ها را غیرفعال می‌کند.

به گزارش موبنا، مرورگر اینترنتی Brave که هم‌اکنون نسخه 0.7 آن عرضه شده است و توسعه‌دهندگان نرم‌افزار روی آن کار می‌کنند با رایانه‌های مبتنی بر ویندوز و Mac OS X، و دستگاه‌های موبایلی مبتنی بر iOS و اندروید سازگاری دارد.

هنوز کدهای نهایی مربوط به این مرورگر اینترنتی به صورت عمومی عرضه نشده است ولی کاربران می‌توانند از نسخه بتای آن به صورت آزمایشی استفاده کنند.

ایچ روی سایت اینترنتی مخصوص این مرورگر اینترنتی اعلام کرد که Brave بر اساس یک مدل جدید برنامه‌نویسی فعالیت می‌کند و قادر است به صورت خودکار آگهی‌های آنلاین و دیگر تکنیک‌های ردیابی تبلیغات اینترنتی در سایت‌های مختلف را غیرفعال کند تا سرعت گشت‌وگذار اینترنتی کاربران چند برابر افزایش یابد.

ایچ این قابلیت‌ها را برای محتوای رایگان اینترنتی اعلام کرد و توضیح داد آن دسته از تبلیغات و داده‌هایی که کاربران برای آنها هزینه پرداخت کرده‌اند هرگز مسدود نمی‌شود.

این مرورگر اینترنتی که هم‌اکنون نسخه آزمایشی آن ارایه شده است، در فصل نخست سال 2016 میلادی به صورت رسمی در اختیار عموم کاربران جهانی قرار می‌گیرد.

100/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + هجده =

دنبال کنید @ اینستاگرام