رئیس اداره مخابرات نطنز خبرداد

راه‌اندازی خدمات اینترنت نسل سوم همراه اول در نطنز

موبنا- رئیس اداره مخابرات شهرستان نطنز گفت: به‌زودی خدمات اینترنت نسل سوم همراه اول در نطنز راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش خبرنگار موبنا، عباس فردوسی پیرامون تغییرات و اختلال در تلفن ثابت نطنز اظهارکرد: با توجه به اینکه در اکثر نقاط مرکزی شهر نطنز امکان فنی جهت دایری تلفن ثابت و اینترنت پرسرعت وجود ندارد و متقاضی برای تلفن ثابت وجود دارد، توسعه شبکه تلفن ثابت در نطنز ضروری بود.
وی در ادامه افزود: هم‌اکنون توسعه شبکه تلفن از طریق فیبر نوری که به‌عنوان آخرین تکنولوژی انتقال اطلاعات است انجام می‌گیرد بنابراین پیش‌شماره 5422 شامل 10 هزار شماره بوده و پرشده است که واگذاری مجدد آن در سیستم جدید به علت پراکندگی سطح شهر قابلیت واگذاری ندارد پس تصمیم به توسعه شبکه گرفته شد.
رئیس اداره مخابرات نطنز گفت: به همین علت و جهت توسعه شبکه کابل و واگذاری دایر شدن تلفن ثابت و اینترنت پرسرعت و برگرداندن کابل قدیمی به سیستم مجهز فیبر نوری این عملیات در محله امیریه انجام شد و شماره‌های این محله با پیش‌شماره 5421 از رنج 0000 تا رنج 0733 برگردانده و به تک‌تک مشترکان تحویل داده شد.
وی در ادامه تصریح کرد: هم‌اکنون نیز شماره‌های منطقه سرابان در حال تغییر و در حال تحویل به مشترکان است و به‌زودی بعد از اتمام این پروژه شهرک شهید منتظری با رنج 1000 تا 1733 با پیش‌شماره همان 5421 برگردان خواهد شد.
فردوسی ضمن پوزش از مردم صبور شهرستان نطنز، درخواست کرد که این اداره را در جهت پیشبرد و توسعه شبکه مخابرات یاری کنند.
129/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − هفت =

دنبال کنید @ اینستاگرام