با گذشت یک هفته از دومین مهلت یک ماهه زنجانی

بابک زنجانی هنوز هیچ اقدام ویژه‌ای نکرده است

مدیر امور حقوقی شرکت نفت درباره این‌که آیا تاکنون بابک زنجانی اقدامی در راستای تادیه بدهی‌های خود در دومین مهلت یکماه‌ای که به او داده شده است انجام داده، گفت: هیچ اقدام ویژه‌ای تا این لحظه از سوی بابک زنجانی برای پرداخت بدهی صورت نگرفته است.

با اشاره به این‌که کماکان بدهی‌های بابک زنجانی سرجایش است، اظهار کرد: در حالی که اصالت 17 بانک معرفی شده از سوی وی توسط بانک مرکزی رد شده هنوز زنجانی اقدام جدیدی انجام نداده است.

وی با بیان این‌که چهار وکیل از نزدیک پیگیر فعالیت‌های زنجانی برای تادیه‌ بدهی‌هایش هستند عنوان کرد: با این حال هیچ اطلاع جدیدی از اقداماتی که وی در راستای پرداخت بدهی انجام داده باشد وجود ندارد و ما تنها کماکان امیدوار هستیم.

مدیر امور حقوقی شرکت نفت در ادامه درباره‌ی جریمه‌ای که به لحاظ حقوقی به بدهی مشتریان شرکت نفت تعلق می‌گیرد اظهار کرد: طبق قانون و رویه دادگاه‌ها شرکت نفت خود را مستحق دریافت وجهی بابت تاخیر تادیه می‌داند که شاخص آن از بانک مرکزی استعلام می‌شود و این شاخص به صورت سالانه برای تاخیر صورت گرفته تعیین می‌شود.

ماهرخ‌زاد ادامه داد: در رابطه با طلب‌های شرکت نفت تنها طرف ما بابک زنجانی است و برای دریافت طلب‌هایمان تنها از طریق بابک زنجانی اقدام می‌کنیم.

176/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 2 =

دنبال کنید @ اینستاگرام