مسنجر فیسبوک متحول می‌شود

موبنا – شرکت گوگل از نسخه 5.0 به بعد سیستم عامل اندروید یک سیستم ویژه موسوم به Material Design برای آن ارایه کرد که تولید ابزارهای کاربردی را برای این سیستم عامل آسان می‌کند. این طور که خبرهای جدید نشان می‌دهد، ابزار ارتباطی فیسبوک موسوم به Messenger به زودی با این سیستم سازگار می‌شود.

به گزارش موبنا، شرکت فیسبوک طی یک سال گذشته به‌روزرسانی‌های قابل ملاحظه برای Messenger ارایه نکرده است و این ابزار با قابلیت‌های کاربردی اولیه توسط کاربران مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ولی فیسبوک تصمیم گرفته‌ است تغییرات اساسی در این زمینه ایجاد کند و ابزار ارتباطی خود را با سیستم Material Design سازگار کند.

بر اساس اسکرین‌شات‌های منتشر شده در شبکه اجتماعی Reddit گفته می‌شود که این ابزار ارتباطی یک تغییر کلی در طراحی اصلی خود را شامل می‌شود و قابلیت‌های کاربردی جدید را در اختیار کاربران می‌گذارد.

جای کلیدهای اصلی در این ابزار ارتباطی تغییر کرده است و کاربران از این پس آسان‌تر می‌توانند از آن استفاه کنند.

بر این اساس می‌توان گفت Messenger فیسبوک به جز شکل ظاهری، قابلیت‌های کاربردی جدیدتری را هم ر اختیار گرفته و استفاده از آن آسان‌تر شده است. هنوز به درستی مشخص نیست نسخه به‌روزشده Messenger فیسبوک چه زمانی به دست کاربران جهانی می‌رسد.

100/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 11 =

دنبال کنید @ اینستاگرام