ژاپنی‌ها نمایشگر آیفون بعدی را تولید می‌کنند

موبنا – شایعات منتشر شده حاکی از آن است که شرکت اپل قصد دارد در سال 2018 یا 2019 میلادی مدل جدید گوشی هوشمند آیفون را با نمایشگر AMOLED تولید کند و برخی منابع آگاه هم اعلام کردند مرکز LG Display یا شرکت سامسونگ وظیفه تولید این نمایشگرها را برعهده می‌گیرند.

به گزارش موبنا، آخرین گزارشی که امروز صبح منتشر شده است اطلاعات جدیدی را نشان می‌دهد و نام یک شرکت دیگر را به لیست تولیدکنندگان نسل جدید نمایشگرهای لمسی اضافه کرده است.

خبرگزاری رویرتز به نقل از منابع آگاه گزارش داد شرکت Japan Display از سال 2018 میلادی تولید نمایشگرهای OLED را آغاز می‌کند تا با ال‌جی و ساسونگ وارد رقابت شود. این خبر در حالی منتشر شده است که پیش‌بینی می‌شود همان سال نخستین مدل آیفون مجهز به نمایشگر AMOLED وارد بازار شود.

این روزها شرکت Foxconn و شرکت ژاپنی INCJ مذاکرات خود را آغاز کرده‌اند تا شرکت Sharp را بخرند و از این طریق بتوانند سهم بیشتری در بازار جهانی نمایشگرهای لمسی داشته باشند. این دو شرکت تصمیم دارند برای تولید نسل جدید نمایشگرها با اپل وارد مذاکره شوند.

شرکت INCJ هم‌اکنون بخشی از سهام Japan Display را در اختیار دارد و اگر بتواند شرکت ژاپنی Sharp را بخرد، مرکز Japan Display به احتمال قوی تولید نمایشگرهای مدل جدید آیفون را در دست می‌گیرد.

100/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − هشت =

دنبال کنید @ اینستاگرام