۸۷ میلیارد ریال اعتبار به نوسازی صنایع زنجان اختصاص یافت

مدیرعامل شهرک‌های صنعتی استان زنجان با اشاره به پرداخت تسهیلات ۸۷ میلیارد ریالی به واحدهای صنعتی در قالب کمک‌های فنی و اعتباری و نوسازی و تجدید ساختار صنایع گفت: از این میزان ۸۰ میلیارد ریال به ۳۹ واحد صنعتی پرداخت شده است.

با اشاره به اقدامات شهرک‌های صنعتی استان در اجرای مصوبات سفر سال گذشته رئیس‌جمهور اظهار داشت: حوزه صنایع کوچک به‌منظور حرکت در راستای اجرای مصوبات دولت یازدهم در جلسات ایجاد قطب نوآوری و فناوری در استان با محوریت ایجاد شهرک صنعتی برق، الکترونیک و IT حضوری فعال و مستمر داشته است.

وی در مورد تدوین سند راهبردی صنعت استان و حضور مستمر مسئولان حوزه صنایع کوچک در جلسات پایش آن تصریح کرد: بر اساس پایش فصلی واحدهای بهره‌بردار انجام شده تاکنون 764 فقره پایش شده‌اند که از این میزان 202 واحد غیرفعال و 562 واحد با اشتغال 13 هزار و 469 نفر مشغول به کار تولید هستند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان با اشاره به پرداخت تسهیلات به واحدهای صنعتی در قالب کمک‌های فنی و اعتباری و نوسازی و تجدید ساختار صنایع عنوان کرد: در این رابطه تاکنون از 87 میلیارد ریال اعتبار ابلاغی مبلغ 87 میلیارد ریال تسهیلات مصوب و 80 میلیارد ریال به 39 واحد صنعتی پرداخت شده است.

وی گفت: شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان مبلغ یک میلیارد و 150 میلیون ریال از محل اعتبارات ملی به منظور توسعه و رونق صنعت فرش اختصاص داده است.

صیدی ابراز کرد: شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان به منظور اطلاع از وضعیت صادرات و واردات، آمار 3 ماهه صادرات و  واردات استان را جمع‌آوری و پایش کرده است.

وی با اشاره به ترغیب و تشویق واحدهای صنعتی به منظور حضور در نمایشگاه‌ها تصریح کرد: در این زمینه تاکنون بیش از 110 واحد صنعتی در نمایشگاههای مختلف داخلی و خارجی حضور یافته‌اند.

176/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + دو =

دنبال کنید @ اینستاگرام