نام دو Nexus جدید برای سال 2016 معرفی شد

موبنا – بر اساس آخرین شایعات منتشر شده، شرکت HTC در نظر دارد دو مدل از سری گوشی‌های هوشمند Nexus گوگل را برای سال 2016 میلادی تولید کند و آنها را اواخر سال جاری میلادی در اختیار کاربران بگذارد.

به گزارش موبنا، آنچه که از هم‌اکنون مشخص شده این است که یکی از این دو گوشی هوشمند نمایشگر 5 اینچی و مدل دیگر هم نمایشگر 5.5 اینچی دارد. ولی امروز مرکز @LlabTooFeR در شبکه اجتماعی توئیتر اطلاعات جدیدی را در مورد این دو نکسوز جدید منتشر کرد.

این مرکز به نقل از منابع آگاه توضیح داد مدل 5 اینچی گوشی هوشمند Nexus در شرکت HTC با کد T50 شناخته می‌شود و مدل 5.5 اینچی هم T55 نام دارد. بدیهی است که این نامگذاری از روی اندازه نمایشگر دو گوشی هوشمند انجام شده است.

گوشی هوشمند Nexus One نخستین محصول از سری دستگاه‌های Nexus بود که شرکت HTC در سال 2010 میلادی آن را تولید کرد. این شرکت در سال 2014 میلادی نیز تبلت Nexus 9 را به تولید رساند.

لازم به ذکر است در سال 2015 میلادی برای نخستین بار شرکت گوگل به صورت همزمان دو مدل از سری گوشی‌های خود را روانه بازار کرد. مدل اول با نام Nexus 5X در شرکت ال‌جی ساخته شده بود و مدل دیگر موسوم به Nexus 6P را هم شرکت چینی هوواوی ساخت.

100/

Tag

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 18 =

دنبال کنید @ اینستاگرام