فروش بعضی گوشی‌های سامسونگ در آمریکا ممنوع شد

موبنا – اگرچه چندی پیش گفته شد دعوای قانونی میان اپل و سامسونگ به اتمام رسیده است، ولی خبرهای جدید نشان می‌دهد که درگیری‌های قضایی میان این دو شرکت بزرگ تمامی ندارد.

به گزارش موبنا، البته باید گفت که این بار پرونده‌ای برای پرداخت جریمه نقدی از جانب سامسونگ به اپل مطرح نشده است و موارد مشابهی هم در کار نیست.

«لوسی کو» قاضی یکی از دادگاه‌های منطقه‌ای آمریکا در مقابل ادعای اپل مبنی بر استفاده دایمی از حق امتیازهای ثبت شده در دادگاه‌های سامسونگ رای مثبت داد. بر اساس رای این دادگاه گفته شد که می‌بایست جلوی فروش برخی محصولات سامسونگ در کشور آمریکا گرفته شود.

این خبر برای سامسونگ بسیار بد است. ولی اگر کمی دقت کنیم متوجه خواهیم شد که سامسونگ از این رای قضایی چندان هم ضرر نمی‌کند. زیرا گوشی‌هایی که فروش آنها بر اساس رای دادگاه ممنوع شده است، دیگر در بازار جهانی فروخته نمی‌شود.

لیست گوشی‌های ممنوعه سامسونگ برای فروش در بازار آمریکا به قرار زیر اعلام شده است: Admire، Galaxy nexus، Galaxy Note، Galaxy Note 2، Galaxy S2، Galaxy S2 Epic 4G Touch، Galaxy S2 Skyrocket، Galaxy S3، و Stratosphere.

جدیدترین گوشی هوشمند سامسونگ که بر اساس رای دادگاه آمریکا فروش آن ممنوع شده است Galaxy S3 نام دارد که سامسونگ آن را سال 2012 میلادی عرضه کرد.

100/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 5 =

دنبال کنید @ اینستاگرام