HTC امسال دو گوشی Nexus می‌سازد

موبنا – سال گذشته برای نخستین بار شرکت گوگل به صورت همزمان دو مدل از سری گوشی‌های Nexus را با نام‌ Nexus 5X ساخت شرکت ال‌جی و Nexus 6P ساخت شرکت هوواوی روانه بازار کرد.

به گزارش موبنا، این روند به منظور تولید گوشی هوشمند گوگل در دو اندازه مختلف با قابلیت‌ها و امکانات متفاوت صورت گرفت و به نظر می‌رسد که شرکت گوگل برای سال 2016 میلادی هم رویه یاد شده را دنبال کند.

بر اساس گزارش جدید منتشر شده از سوی منابع آگاه چینی، طی سال جاری میلادی هم شاهد دو مدل مجزا از سری گوشی‌های Nexus خواهیم بود.

یکی از این دو گوشی هوشمند نمایشگر لمسی 5 اینچی دارد و مدل دیگر با نمایشگر 5.5 اینچی عرضه می‌شود. اگر این اخبار درست باشد، این روندی است که دیگر شرکت‌های موبایل‌ساز هم دنبال می‌کنند تا محصولاتی با اندازه بزرگتر را به دست مشتریان خود برسانند.

منابع آگاه چینی همچنین اعلام کردند هر دو مدل Nexus که قرار است سال 2016 میلادی وارد بازار جهانی شرکت را شرکت HTC تولید می‌کند. این شرکت تایوانی طی چند ماه گذشته مشکلات فراوانی را برای حضور در بازار جهانی داشته است و پیش‌بینی می شود که با این کار بتواند از بحران کنونی خارج شود.

دیگر منابع آگاه نیز گزارش دادند که دو مدل جدید گوشی هوشمند Nexus به قدری تاثیرگذار نیستند که بتوانند مشکلات HTC برای ادامه حضور در بازار جهانی را برطرف کنند.

100/

Tag

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =

دنبال کنید @ اینستاگرام