پیام تبریک مدیرعامل بانک سپه به مناسبت رفع تحریم ها

مدیرعامل بانک سپه ضمن تبریک خروج این بانک از تحریم ها به مردم شریف ایران، مشتریان و کارکنان خود اظهار داشت: بانک سپه شاداب تر، مقتدر تر و با صلابت تر از گذشته آماده حضور در عرصه بین المللی است.

محمدکاظم چقازردی با صدور پیامی برداشته شدن سایه تحریم ها از سر اقتصاد کشور را حاصل تلاش شبانه روزی و مجدانه همه مسئولین نظام، از راهنمائی‌های داهیانه و پشتیبانی های مقام معظم رهبری گرفته تا پیگیری‌های مستمر ریاست محترم جمهوری وسایر ارگان‌های نظام و دستگاه مقتدر دیپلماسی دولت محترم تدبیر و امید عنوان کرد. مدیرعامل بانک سپه ضمن قدردانی از تمام تلاش‌های صورت گرفته از سوی مسئولین نظام و دولت تدبیر و امید در ارتباط با خروج سیستم بانکی و خصوصا بانک سپه از تحریم ها اظهار داشت: بانک خوشنام، قابل اعتماد، کوشا و منضبط سپه با حضوری مقتدر در عرصه بین المللی پاسخی در خور و شایسته نسبت به زحمات دستگاه دیپلماسی کشور خواهد داد.  وی در ادامه ضمن قدردانی از صبر، شکیبایی و همراهی مردم شریف ایران به‌خصوص مشتریان وفادار بانک اظهار داشت: اگر امروز بانک سپه علی رغم تمام مشکلات به وجود آمده ناشی از تحریم ها، با صلابت و شاداب‌تر از گذشته با کوله باری از تجربه، آماده حضوری اثرگذار در عرصه داخلی و بین المللی است، به دلیل همراهی و وفاداری مردم بزرگوار و مشتریان همراه و گرانقدر خود طی این سال‌ها و همچنین مجاهدت همه همکاران عزیز و تلاش خالصانه و خاضعانه آنها در جای جای ایران اسلامی است. رئیس هیأت مدیره بانک سپه در ادامه بر عملیاتی کردن برنامه های ارزی بانک به‌ویژه در خصوص تقویت شعب و واحدهای خارج از کشور، تقویت نیروی انسانی، تجهیز نرم افزاری و سخت افزاری همین‌طور توجه به استانداردهای روز دنیا در خصوص حاکمیت شرکتی، فعالیت واحد تطبیق، کنترل های داخلی و تلاش برای افزایش سرمایه بانک اشاره کرد.
وی گفت: تجربه گرانقدر سال‌های تحریم را برای خود، سرمایه‌ای عظیم می دانیم که بر انسجام و توانایی بانک سپه، بیش از گذشته افزوده است. چقازردی ضمن تبریک مجدد به همه مردم شریف و مشتریان بانک سپه، همچنین همکاران گرانسنگ خود در این بانک اظهار داشت: تلاش‌های ارزشمند همکاران بانک سپه در این سال‌های سخت و دشوار، برگ زرین دیگری شد بر دفتر پر افتخار بانک سپه که برگ برگ آن پر است از این موفقیت‌های به‌یادماندنی.

179/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + هفده =

دنبال کنید @ اینستاگرام