موفقیت هسته‌ای و اجرای برجام مرهون تلاش‌ دانشمندان و شهدای هسته‌ای بود

رئیس‌جمهور در دیدار خانواده‌های شهدای هسته‌ای موفقیت‌ کشورمان در دستیابی به توافق هسته‌ای را ثمره مجاهدت فرزندان ایران اسلامی، شهدای هسته‌ای و صبر و استقامت خانواده‌های آنان دانست.

به گزارش ائل به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور عصر یکشنبه و پس از کنفرانس مطبوعاتی با رسانه‌های داخلی و خارجی، به‌همراه وزیر امور خارجه و رئیس سازمان انرژی اتمی در دیدار با خانواده‌های شهدای هسته‌ای، ضمن تبریک موفقیت جمهوری اسلامی ایران در اجرای برجام به آنان، گفت: تبریک واقعی باید نثار شما خانواده معظم شهدای هسته‌ای شود که با صبر بی‌نظیر و نثار عزیزان خود گام‌های بلندی را در این مسیر بنا نهاده‌اید.

رئیس‌‌جمهور خاطرنشان کرد: موفقیت هسته‌ای و اجرای برجام مرهون تلاش‌های همه فرزندان ایران اسلامی، دانشمندان و شهدای هسته‌ای بود که در راه اعتلای علمی و استقلال کشور جان خود را نثار کردند.

روحانی افزود: خانواده شهیدان به‌ویژه شهدای هسته‌ای، همواره به‌خاطر صبر و استقامتشان، سرافراز و سربلند هستند و امیدواریم که بتوانیم خادم همه خانواده‌های شهدا بوده و راه آن عزیزان را ادامه بدهیم.

خانواده‌های شهدای هسته‌ای نیز در این دیدار با تقدیر از تلاش‌های دولت و تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای، خاطرنشان کردند که رسیدن به این توافق کار بسیار سختی بود که باعث خوشحالی مردم شد و خداوند، پاداش این عمل خیر را به مسئولان و دست‌اندرکاران اهدا خواهد کرد.
184/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − یازده =

دنبال کنید @ اینستاگرام