باتری عینک هوشمند مایکروسافت تا 5.5 ساعت انرژی را در خود نگه می‌دارد

موبنا – شرکت مایکروسافت این روزها در حال تکمیل عینک واقعیت مجازی HoloLens است و این طور که در آخرین خبرها گفته می‌شود، باتری این عینک هوشمند با هر بار شارژ می‌تواند بین 2.5 تا 5.5 ساعت انرژی را در خود نگه دارد.

به گزارش موبنا، یک تصویر ویدیویی که مایکروسافت روی سایت اینترنتی یوتیوب منتشر کرده است نشان می‌دهد عینک واقعیت مجازی HoloLens چندان پرقدرت نیست و نمی‌تواند برای مدت طولانی انرژی را در خود نگه دارد.

مدیران مایکروسافت پیش از این اعلام کردند HoloLens یک محصول مبتنی بر سیستم عامل ویندوز 10 است و خدمات خود را مبتنی بر این پلتفرم ارایه می‌دهد. هم‌اکنون در تصویر ویدیویی جدید گفته شده است هر دستگاهی که از فناوری‌های ارتباطی بلوتوث و Wi-Fi پشتیبانی کند، می‌تواند به HoloLens مایکروسافت متصل شود.

در شرایط عادی باتری عینک واقعیت مجازی HoloLens می‌تواند تا 5.5 ساعت انرژی را در خود نگه دارد. ولی اگر کاربر بخواهد به صورت سنگین از این عینک هوشمند استفاده کند، انرژی ذخیره شده در باتری آن در کمتر از 2.5 ساعت به پایان می‌رسد.

مایکروسافت همچنین توضیح داد زمانی که کاربران HoloLens را به چشمان خود می‌زنند، می‌توانند تصویر را به اندازه نمایشگر 15 اینچی از فاصله دو فوتی ببینند.

100/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =

دنبال کنید @ اینستاگرام