Galaxy Note 5 سامسونگ دو سیم‌کارته شد

موبنا – شرکت سامسونگ در نظر دارد گوشی هوشمند پیشرفته و پرقدرت خود موسوم به Galaxy Note 5 را با قابلیت پشتیبانی همزمان از دو سیم کارت وارد بازار هند کند.

به گزارش موبنا، مدل 32 گیگابایتی این گوشی هوشمند با قابلیت پشتیبانی از دو سیم کارت 51 هزار روپیه معادل 760 دلار قیمت گذاری شده و مدل 64 گیگابایتی آن نیز با قیمت 57 هزار روپیه معادل 845 دلار به دست کاربران می‌رسد.

«مانو شارما» مدیر بازاریابی سامسونگ در هند گفت: «در بخش گوشی‌های هوشمند پیشرفته، ما شاهد درخواست قابل ملاحظه کاربران برای خرید گوشی‌های دو سیم کارته هستیم و به همین دلیل قصد داریم به نیاز کاربران پاسخ دهیم. کاربران می‌خواهند یک دستگاه پیشرفته در اختیار داشته باشند که بتوانند به صورت همزمان دو سیم کارت خود را در آن جا دهند. ما این نیاز را برای آنها پاسخ می‌گوییم».

شرکت کره‌ای سامسونگ پیش‌بینی کرده است که در آینده نزدیک مدل‌های دو سیم کارته از دیگر گوشی‌های پرقدرت خود را هم روانه بازار کند که از جمله آنها می‌توان به Galaxy S6 و Galaxy S6 edge+ اشاره کرد.

شرکت سامسونگ پیش‌بینی کرده است که با عرضه گوشی‌های پرقدرت دو سیم کارته در بازارهای نوظهور می‌تواند تعداد بیشتری از کاربران را به سمت خود بکشاند.

100/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =

دنبال کنید @ اینستاگرام