عکس فتوشاپی بلای جان عادل فردوسی پور!

سال‌ها پیش شاید زمانی که فردوسی‌پور هنوز به این درجه از محبوبیت نرسیده بود، درگیر موضوعی شبیه آنچه امروز برای سوشا مکانی پیش آمده، شد.

عکس فتوشاپی بلای جان عادل فردوسی پور!

عکسی از عادل فردوسی‌پور در فضای مجازی منتشر شد که می‌توانست برایش دردسرساز شود، اما او توانست ثابت کند این عکس فتوشاپی است. متن زیر دقیقاً از فایل صوتی مكالمه مازیار ناظمی و عادل فردوسی‌پور از پادكست ناظمی استخراج شده است:

ناظمی: خیلی برایت داستان درست می‌كنند. از درست كردن عكس‌هایت كه در فلان مهمانی بوده‌ای تا جوك‌ها و اداهایی كه برای تو و كسانی مثل دایی درمی‌آورند.

فردوسی‌پور: آن عكس را كه دیده‌ام. برایم جالب بود. طرفی كه عكسش را در مهمانی سال فلان انداخته‌اند و سر مرا روی بدنش گذاشته‌اند، حداقل ۲۵ تا ۳۰ سانتی‌متر از من كوتاه‌تر است. حاضرم به هر چهره‌‌نگار یا هركس دیگری این را ثابت كنم كه قدش ۳۰ سانت از من كوتاه‌تر است. به‌هر‌حال این طبیعی است. من تمام تلاشم این است كه همیشه سالم زندگی كنم. حالا اگر با فتوشاپ عكسی را درست كنند، دیگر از دست من كاری برنمی‌‌آید. 30 سانت؟!

بگذریم. چند سال پس از آن، نسخه فارسی سایت گل عكسی روی خروجی‌اش قرار داد كه بر خلاف مورد قبل كمی قابل انتشارتر است. عكس شب سال نوی میلادی 1997 كه عادل، خیابانی و سعید توابی تهیه‌كننده سابق برنامه‌های فوتبالی تلویزیون در آن حضور دارند و به گفته یكی از حاضران در عكس، بازی آرسنال و لیورپول را تماشا می‌كردند. از فردوسی‌پور، نقل شده كه این عكس هم فتوشاپ است. در عكس، او با پیراهنی یقه كاردینالی و ته ریش حضور دارد كه خیلی با امروزش فرق دارد.

176/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − شانزده =

دنبال کنید @ اینستاگرام