Call of Duty پرفروش‌ترین بازی سال شد

موبنا – از زمان عرضه بازی Call of Duty: Black Ops III تنها یک ماه می‌گذرد و این طور که مرکز تحقیقاتی NDP Group اعلام کرد، این محصول عنوان پرفروش‌ترین بازی جهان در دسامبر 2015 را دارد.

به گزارش موبنا، البته بد نیست بدانید که علاوه بر کسب عنوان یاد شده، Call of Duty برای هفتمین سال متوالی عنوان پرفروش‌ترین بازی سال را هم از آن خود کرده است و در آمریکای شمالی هیچ بازی دیگری نمی‌تواند با آن رقابت کند.

در لیست پرفروش‌ترین بازی‌های سال 2015 میلادی می‌توان به موارد زیر هم اشاره کرد: Madden NFL 16، Fallout 4، Star Wars Battlefront، Grand Theft Auto V، NBA 2K16، Minecraft، FIFA 16، Mortal Kombat X و Call of Duty: Advanced Warfare.

«اسکات لایو» مدیر مرکز Activision Communications نیز در این زمینه گفت: «ما هر سال یک بار دیگر یادآوری می‌کنیم که Call of Duty پرفروش‌ترین بازی جهان شده است. نوامبر گذشته نسخه بتا از آخرین ویرایش این بازی روانه بازار شد و در پایان سال 2015 میلادی Call of Duty بار دیگر توانست عنوان پرفروش‌ترین بازی جهان را به خود اختصاص دهد».

بر اساس آخرین آمار منتشر شده گفته می‌شود که تاکنون بیش از 250 میلیون نسخه از بازی Call of Duty به فروش رسیده است.

البته نسخه Black Ops III این بازی محبوب هنوز در ابتدای راه به سر می‌برد و برای آینده نزدیک می‌توان فروش بیشتری را هم پیش‌بینی کرد.

100/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + هشت =

دنبال کنید @ اینستاگرام