فهرست پرفروش‌ترین بازی‌های جهان طی سال 2015

موبنا – مرکز تحقیقاتی NPD Group گزارش ماهانه خود را اعلام کرد تا نشان دهد در آخرین ماه از سال گذشته یعنی دسامبر 2015 کدام یک از بازی‌های ویدیویی بیشترین محبوبیت را داشته‌اند.

به گزارش موبنا، در این گزارش فهرست پرفروش‌ترین بازی‌های رایانه‌ای و ویدیویی در آخرین ماه از سال 2015 میلادی منتشر شد تا کاربران جهانی در جریان آن قرار بگیرند.

در رتبه نخست این لیست بازی Call of Duty: Black Ops III عنوان پرفروش‌ترین بازی را به خود اختصاص داد و پس از آن بازی‌های زیر به ترتیب در جمع پنج بازی برتر قرار گرفتند: Madden NFL 16، Fallout 4، Star War Battlefront، و Grand Theft Auto V.

بازی Call of Duty برای هفتمین سال متوالی توانست عنوان پرفروش‌ترین بازی را به دست آورد و گوی سبقت را از تمام رقبا برباید. البته Grand Theft Auto V توانسته بود بسیار پرفروش باشد.

به گفته این مرکز تحقیقاتی،‌ بازی Call of Duty: Black Ops III به جز ماه دسامبر توانست عنوان پرفروش‌ترین بازی در سال 2015 میلادی را هم از آن خود کند. طی یک سال گذشته 250 میلیون نسخه از این بازی فروخته شده است.

البته در این میان گفته می‌شود بازی Star War در کنسول‌های Xbox One و PS4 فروش بهتری داشته است و در بخش کنسول‌های بازی، این بازی بالاترین فروش را از آن خود کرده است.

100/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − دو =

دنبال کنید @ اینستاگرام