اولین عکس هدیه تهرانی در «پدیده»

در شرايطي كه مهموني كامي و مادر قلب اتمي فيلم‌هاي اول و دوم "علي احمدزاده" به رغم حضور متعدد در جشنواره‌هاي جهاني هنوز فرصت نمايش عمومي در ايران را پيدا نكرده‌اند، احمد زاده سومين فيلم بلندش را چند روزي است در تهران كليد زده است.

در شرايطي كه مهموني كامي و مادر قلب اتمي فيلم‌هاي اول و دوم “علي احمدزاده” به رغم حضور متعدد در جشنواره‌هاي جهاني هنوز فرصت نمايش عمومي در ايران را پيدا نكرده‌اند، احمد زاده سومين فيلم بلندش را چند روزي است در تهران كليد زده است.

اگر چه فيلم سينمايي “پديده” در سكوت كامل خبري كليد خورده و جزئيات مربوط به مجموعه عوامل و داستان آن در ابهام قرار دارد اما حالا خبر مي‌رسد كه دو بازيگر اصلي فيلم انتخاب شده‌اند.

هديه تهراني و امير جديدي در اولين تجربه مشترك جلوي دوربين علي احمدزاده قرار مي‌گيرند و همين به خوبي نشان مي‌دهد “پديده” هم مثل فيلم قبلي او كنجكاوي برانگيز و متفاوت خواهد بود. احتمالاً به زودي اخبار بيشتري از ساير بازيگران و جزئيات بيشتر پروژه پديده منتشر خواهد شد كه حضور دو بازيگر فرانسوي سرشناس در بخش مربوط به فيلمبرداري “پديده” در سوئيس يكي از آنها است.

احمدزاده كه از ابتدا قرار نبود فيلمش را به جشنواره فجر برساند، “پديده” را به تهيه‌كنندگي مصطفي شايسته مي‌سازد و بخش مربوط به فيلمبرداري داخل ايران تا اواخر بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

اولین عکس هدیه تهرانی در «پدیده»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − هشت =

دنبال کنید @ اینستاگرام