عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی عنوان کرد:

برگزاری همایش هایی در سطح بین المللی عاملی برای رشد توسعه زیر ساخت های صنعت داخلی

نماینده مردم سبزواردر مجلس شورای اسلامی برگزاری همایش بین المللی صنعت خودرو را عاملی برای استفاده از فرصتها و افزایش سطح کمی و کیفی قطعه سازان و خودرو سازان دانست.

رمضانعلی سبحانی فر نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون صنایع و معادن، برگزاری همایش بین المللی صنعت خودرو را برای صنعت خودرو کشور مفید دانست و افزود: صنعتگران در شرایط کنونی نیاز دارند با کسب دانش خارجی و بومی سازی آن، صنعت داخلی را توانمند کنند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن یادآور شد: در دوران پسا تحریم برگزاری چنین همایش هایی باعث می شود که در زمینه تبادل دانش فنی، تکنولوژی و آموزش نیروی انسانی و جذب سرمایه های خارجی اقدام موثر صورت گیرد و نگاه شرکای خارجی به صنعت ایران از یک وارد کننده مطلق تغییر یابد.

سبحانی فر افزود: جذب سرمایه داخلی و خارجی در صنعت خودرو مطمئناً موجب ارتقاء سطح کیفی و کمی این صنعت خواهد شد و این دستاوردها با برگزاری همایش های مهم در سطح بین المللی موجب افزایش و رشد توسعه در زیر ساخت های  صنعت داخلی، خواهد شد.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: خودروسازان و قطعه سازان مسئولیت ارتقاء کیفیت را برعهده دارند و این موضوع در دوران پسا تحریم اهمیت بیشتری دارد و با اجرای مشارکت های داخلی و خارجی و استفاده از پتانسیل های موجود، می توانند کشور را در زمینه صنعت خودرو در منطقه و جهان پیشتاز کنند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی بیان کرد: با تدبیر و برنامه ریزی مناسب شرایط قطعه سازان و خودروسازان در وضعیت بهبود قرار خواهد گرفت و این امر با حضور سرمایه گذاران خارجی و کسب تجربه از آنها و همچنین ارتقاء سطح دانش فنی داخلی در آینده ای نزدیک به وقوع خواهد پیوست و بزودی شاهد یک تحول در بخش خودرو و قطعات خودرویی خواهیم بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =

دنبال کنید @ اینستاگرام