تصاویری دیدنی از جنگل خزه در آمریکا

جنگل خزه، یک مسیر راه پیمایی کوتاه واقع در جنگل های بارانی Hoh در پارک Olympic Peninsula در غرب ایالت واشنگتن آمریکاست. جنگل در این مسیر پر از درختان مناطق معتدل مثل افرا و صنوبر است که شاخه هایشان از خزه های سبز و قهوه ای پوشیده شده است.

این جنگل بارانی در فصل سرد 3.5 تا 4.5 متر باران دریافت می کند که باعث می شود درختانی سبز و انبوه داشته باشد. به خاطر باران زیاد و غنای خاک، درختان در اینجا ریشه هایی کوتاه دارند که گاهی باعث می شود نتوانند در خاک خیس خود را نگه دارند و بر روی زمین بیافتند. خزه و سرخس روی درختان ایستاده و افتاده را می پوشاند و بعدی دیگر به زیبایی افسون کننده ی این جنگل بارانی می افزاید.
بنا به گزارش آکاایران : جنگل بارانی Hoh در امتداد جنگل های بارانی شمال غرب اقیانوس آرام واقع شده که زمانی ساحل اقیانوس آرام را از آلاسکا تا ساحل مرکز کالیفرنیا فرا گرفته بوده اند. این مسیر راهپیمایی یکی از بهترین نمونه های جنگل های بارانی معتدل در آمریکا و یکی از محبوب ترین اهداف گردشگری در این پارک است.
این مسیر راهپیمایی به طول 1.5 کیلومتر به دور قسمتی از جنگل بارانی می چرخد. به غیر از خزه های زیبا، این راه به شما اجازه ی دیدن حیات وحش نیز می دهد. این مسیر تمام طی سال باز می باشد.

42h8kqel t3taiv7z i5432p7z smpx8u2h 2irl1we0 p69tidtv n75e52yc

179/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =

دنبال کنید @ اینستاگرام